«Прикро пропускати на 85-й хвилині»: лідер Руху підсумував двобій з Міланом в Юнацькій лізі УЄФА

Переглядів 664
0 голосів
Марко Сапуга. Фото: ФК Рух
Півзахисник Руху U-19 Марко Сапуга підсумував виступи чемпіона України в Юнацькій лізі УЄФА. Команда Віталія Пономарьова мінімально поступилася Мілану (0:1) на стадії 1/8 фіналу.

Рух мінімально поступився одноліткам з Мілану, які завдяки голу на 85-й хвилині змогли уникнути серії післяматчевих пенальті.

Сапуга після вильоту молодіжки Руху поділився враженнями від виступів на міжнародній арені.

«Звичайно, після цієї поразки важко щось говорити. Але ми з командою пройшли довгий шлях, творили історію клубу та буде будемо далі це робити. Думаю, що ми зайшли в Юнацькій лізі УЄФА доволі далеко, до стадії 1/8 фіналу, але хотіли пройти ще далі.

Мілан – хороший суперник із великою історією. У складі команди сильні виконавці, а особливо в атаці, на мою думку. Прикро пропускати гол на 85-й хвилині. Але після цього ми не опустили руки, прагнули зрівняти рахунок до останніх хвилин матчу, щоби принаймні дотягнути до серії післяматчевих пенальті.

Тепер треба рухатися далі. Хочу також подякувати ЗСУ, які дозволяють нам грати в футбол. Слава Україні!», – наводить слова футболіста прес-служба Руху.

19-річний Сапуга в Юнацькій лізі УЄФА провів п'ять матчів, на його рахунку один гол та дві результативні передачі.

Нагадаємо, молодіжка Руху (38 очок) в молодіжній першості України продовжує відстоювати титул чемпіона, маючи мінімальну перевагу над Шахтарем (36 очок) та Динамо (35 очок).