Реалу приготуватися: Шахтар U-19 здобув другу перемогу в Юнацькій лізі УЄФА над Селтіком

Переглядів 4936
Шахтар U-19. Фото: ФК Шахтар
Поєдинок між юнацькими командами Шахтаря та Селтіка дав старт програмі матчів середи Юнацької ліги УЄФА, в якому перемогу здобула команда Оскара Ратулутри.

У першому таймі обидві команди створили кілька небезпечних нагод, але першими розмочити рахунок пощастило українцям - Олександр Ющенко відгукнувся на передачу Владислава Погорілого та завдав потужного удару, який дозволив юнакам Шахтаря вийти вперед. Найбільш небезпечний момент у команди Стіва Макмануса змарнував Рокко Вата, який не зміг влучити у порожні ворота наприкінці першого тайму.

Шахтар в стартові 10 хвилин після початку другого тайму подвоїв свою перевагу: м'яч після удару Лосенка зрикошетив у ворота від Ділана Корра, який останнім доторкнувся до м'яча. Але за 15 хвилин до завершення основного часу Шахтар не зміг втримати власні ворота сухими після голу Адама Брукса, який замкнув подачу Бена Саммерса з лівого флангу.

В заключні хвилини молодь Шахтаря змогла довести гру до другої перемоги поспіль. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь Шахтаря. Попереду на команду Ратулутри чекає спарка з юнацькою командою Реала (5 жовтня /11 листопада).

Нагадаємо, що за кілька годин виступи в Юнацькій лізі УЄФА розпочне чемпіон України U-19 ФК Рух, який дебютує на турнірі в першому попередньому раунді проти польського Заглембе. Гра розпочнеться о 18:00 за Києвом. У разі виходу до наступного раунду львів'яни зіграють із переможцем пари Чіксереда – Галатасарай.