Шахтар – Аталанта: Бондар висловився про схему «гірників» після розгрому в матчі ЛЧ

Переглядів 147
Валерій Бондар. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Центрбек Шахтаря Валерій Бондар підбив підсумки матчу другого туру Ліги чемпіонів проти Аталанти (0:3), який проходив у Гельзенкірхені.

Шахтар зазнав розгромної поразки від Аталанти в номінально домашньому поєдинку другого туру Ліги чемпіонів,

Бондар розповів про помилки гравців донецької команди в матчі з чинним переможцем Ліги Європи.

«Була перша помилка - це стандарти, яким потрібно приділяти дуже багато уваги. Ми це робимо, і тренер вказує, що це дуже важливий компонент у грі. Ну ми просто не могли так пропускати. Дуже легко цей м'яч зі стандарту. Це був перший такий момент.

Другий - під кінець першого тайму пропустили непотрібний другий м'яч. І взагалі все пішло не за сценарієм. Потім уже почався другий тайм, і ми вже розуміли, що рахунок 2:0 - слизький. І ми можемо зробити 2:1, і потім уже що-небудь буде виходити. Але ми не забили свій момент, знову пропустили. І вже далі намагалися не пропустити більше трьох. І забити хоча б один м'яч».

Бондар відповів на запитання про причини заміни туніського захисника Алаа Грама на Юхима Коноплю в перерві, а також розповів про тактичну схему команди Марино Пушича.

«У Грама була жовта картка. Це був такий момент, що він за якийсь фол міг отримати картку. Це взагалі було не потрібно нам.

Але ми не грали в три захисники. Грам грав, як правий захисник у нашій схемі. Але ви знаєте, що Аталанта грає по всьому полю. Наші хлопці теж якось намагалися заплутати, грати не на своїх рідних позиціях і отримувати простір, отримувати м'яч. Але Аталанта - дуже висококласна команда, яка сьогодні це і показала», – наводить слова UA Футбол.

• Шахтар провів два матчі ві Лізі чемпіонів, набрав одне очко і посідає 27-ме місце в єдиній турнірній таблиці.
  • У третьому турі команда Пушича зіграє на виїзді з лондонським Арсеналом 22-го жовтня.