Шахтар має втрати перед матчем з Абердіном у Лізі конференцій: Туран назвав гравців, на яких не розраховує


Головний тренер донецького Шахтаря Арда Туран перелічив гравців «гірників», які точно не допоможуть своїй команді у матчі першого туру основного етапу Ліги конференцій проти Абердіна.
Арда Туран не став блефувати й перед поєдинком з шотландським Абердіном в рамках першого туру основного етапу Ліги конференцій відверто сказав, на яких гравців він точно не зможе розраховувати у звітній грі та чому.
«Ми залишилися без Егіналду та Невертона через їхні травми. Як ви знаєте, Траоре та Аліссон раніше перенесли операції, тож вони також недоступні. Втрата чотирьох важливих гравців атаки, звісно, дуже нас засмучує, але іноді життя дає можливість знаходити нові рішення, і ми тут не для того, щоб плакати чи жалітися, як діти. Я тут не для цього, а для того, щоб знаходити рішення. Власне, саме для цього мене й призначили на цю посаду», – цитує Турана пресслужба донецького клубу.
- Матч другого туру основного етапу ЛК Абердін – Шахтар буде зіграно сьогодні, 2 жовтня.
- Початок гри о 22:00 за київським часом.