Шахтар отримав болюче фіаско у Юнацькій лізі УЄФА від Аталанти: команда Бєліка зазнала розгрому

Переглядів 62
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Шахтар U-19 проти Аталанти U-19. Фото: ФК Аталанта
Донецький Шахтар U-19 з великим рахунком поступився одноліткам з італійської Аталанти в матчі другого туру Юнацької Ліги УЄФА. Матч завершився поразкою «гірників» з рахунком 0:3.

Шахтар U-19 поступився одноліткам з Аталанти у матчі другого туру Юнацької ліги УЄФА (0:3). Команда Олексія Бєліка йде по турніру шляхом Ліги чемпіонів.

Рахунок був відкритий вже на десятій хвилині гри – відзначився Камара. Наступного гола глядачам довелося чекати практично до самої перерви, коли на 45-й хвилині перевагу гостей подвоїв Фіогбе. Вже після відновлення гри він став автором дубля, встановивши остаточний підсумок матчу.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях Ліги чемпіонів. Другий тур

Шахтар U-19 – Аталанта U-19 – 0:3 (0:2).

Голи: Камара, 10, Фіогбе, 45, 49.

• «Гірники» наступний матч турніру проведуть проти одноліток з лондонського Арсеналу. Матч пройде 22 жовтня о 15:00 за київським часом.
  • Суперниками Шахтаря U-19 в турнірі є італійські Болонья і Аталанта, англійський Арсенал, швейцарські Янг Бойз, нідерландський ПСВ і німецька Баварія.