Шахтар провально завершив виступ у Юнацькій лізі УЄФА: підсумкова турнірна таблиця групи H

Переглядів 5770
Футболісти Шахтаря U-19. Фото: ФК Шахтар
Команда Шахтаря U-19 зіграла останній матч групового етапу Юнацької ліги УЄФА проти одноліток з Порту. Поєдинок закінчився впевненою перемогою португальців.

У середу, 13 грудня, Шахтар U-19 на виїзді зіграв матч шостого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА проти Порту. Поєдинок закінчився поразкою донеччан із рахунком 2:0.

Для української команди ця зустріч вже не мала турнірного значення – вони не могли опуститися нижче третього місця, як і піднятися вище. А от португальці боролися за першу сходинку у групі з Барселоною, яка обіграла Антверпен із рахунком 3:0.

Усі свої голи Порту забив у другому таймі, підтвердивши статус найкращої атаки групи Н.

Спочатку рахунок відкрив Анья Канде, який відзначився на 47-й хвилині зустрічі, а потім перевагу «драконів» подвоїв Родріго Мора.

Юнацька ліга УЄФА. Груповий етап. 6-й тур.

Порту U-19 – Шахтар U-19 – 2:0

Голи: Канде (47'), Мора (63')

Підсумкова турнірна таблиця групи Н

• У чемпіонаті України до 19 років донецька команда йде на третьому місці, маючи 37 очок та дві гри у запасі.
  • У середу, 13 грудня, основний склад Шахтаря зустрінеться з Порту у вирішальному матчі за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Початок поєдинку запланований на 22:00.