Шахтар U-19 капітулював перед однолітками з Барселони: українці дали бій вихованцям Ла Масії

Переглядів 41144
Молодіжна команда Шахтаря в третьому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА поступилася одноліткам з Барселони. Зустріч завершилася з рахунком 0:2.

Вперше від заснування Юнацької ліги Шахтар зустрічався на турнірі з Барселоною U19. Домашній для каталонців матч відбувся на стадіоні імені Йогана Кройфа, що розташований на клубній базі Барселони.

Команда Олексія Бєліка пропустила по голу в кожному з таймів. Дарвіч та Торрес засмутили голкіпера Шахтаря.

Після трьох зіграних турів Шахтар U-19 залишається третім у квартеті H, набравши три очки. На другому місці закріпився Порту (шість балів), який у паралельному матчі розгромив Антверпен (4:1).

Юнацька ліга УЄФА. 3 тур. Шлях Ліги чемпіонів

Барселона U-19 – Шахтар U-19 2:0

Голи: Дарвіч, 15, Торрес, 85

• Сьогодні свій поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА проведе ще одна українська команда. Рух U-19 цими хвилинами розпочав свій матч-відповідь проти  Сараєво в Шляху чемпіонів.
  • Основні команди Барселони та Шахтаря свій поєдинок на груповій стадії Ліги чемпіонів зіграють о 19:45.