Шахтар U-19 здобув першу перемогу в Юнацькій лізі УЄФА: «гірники» подужали Антверпен

Переглядів 6368
Молодіжна команда Шахтаря в другому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА святкував перемогу над Антверпеном. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Команда Олексія Бєліка забила по голу в кожному з таймів. Забиті м'ячі на рахунку Антона Глущенка та Антона Демченка.

Після двох зіграних турів Шахтар U-19 піднявся на третю сходинку квартету H, набравши три очки.

Юнацька ліга УЄФА. 2 тур. Шлях Ліги чемпіонів

Антверпен U-19  – Шахтар U-19 1:2

Голи: Делапорт, 14 – Глущенко, 18, Демченко, 73

• У першому поєдинку молодь Шахтаря поступилася одноліткам з Порту (1:3).
  • Сьогодні свій поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА проведе ще одна українська команда. Рух U-19 цими хвилинами розпочав свій поєдинок проти Сараєво по Шляху чемпіонів.
  • У наступному турі Шахтар U-19 зіграє з однолітками з Барселони. Гра запланована на 25 жовтня.
  • Антверпен U-19 того ж дня зіграє проти Порту U-19.
  • Основні команди Шахтаря та Антверпена свій поєдинок на груповій стадії Ліги чемпіонів зіграють о 19:45.