Швидкий гол та Червона рута від Усика: як зіграло Полісся в матчі-відповіді кваліфікації ЛК з Олімпією

Переглядів 4595
5 голосів
Матч Полісся - Олімпія. Фото: Полісся
Житомирське Полісся та люблянська Олімпія зустрілися в рамках другого поєдинку кваліфікації Ліги конференцій. Далі пройшли словенці за підсумками двох зустрічей.

Першого серпня в рамках матч-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій в польському Глівіце житомирське Полісся приймало люблянську Олімпію.

І вже на 38-й секунді колективу з Житомира вдалося забити та вийти вперед. Після пасу Олександра Назаренка ефектним голом відзначився Богдан Кушніренко.

Цей забитий м’яч став історичним для Полісся, яке вперше в своїй історії відзначилося голом в єврокубках.

Та на 11 хвилині Рауль Флоруч вирівняв становище. У першій половині поєдинку більше голів не було, а тому на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У другій половині поєдинку суперники довго м’ячів не забивали. Та вже на 90+3 хвилині Іван Дурдов відзначився другим голом Олімпії в цьому поєдинку. Як підсумок, колектив із Любляни здобув вікторію з рахунком 2:1.

Цікаво, що на стадіоні був присутній Олександр Усик, який заспівав «Червону руту».

Відео голів цього матчу та співу Усика дивіться тут

У першій грі словенці здобули перемогу з рахунком 2:0, а тому далі пройшли саме Олімпія.