«Слід приділити увагу»: легенда Шахтаря Кучер дав пораду Турану перед матчем з Абердіном у Лізі конференцій

Переглядів 26
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Слід приділити увагу»: легенда Шахтаря Кучер дав пораду Турану перед матчем з Абердіном у Лізі конференцій
Арда Туран. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Колишній захисник Шахтаря Олександр Кучер дав досить вичерпну характеристику супернику «гірників» у Лізі конференцій – шотландському Абердіну.

Олександр Кучер перед поєдинком першого туру основного етапу Ліги конференцій між Абернідом та Шахтарем чітко дав зрозуміти, що підопічним Арди Турана на легкі три очки у Шотландії сподіватися не варто. І ось чому.

«Шотландський футбол – це багато боротьби, якої його гравці не бояться. Це також флангові навіси, стандарти. Всім відомо, що британці тяжіють до силового і «вертикального» футболу, тому усьому цьому Шахтарю слід приділити увагу. Нашій команді головне не програти боротьбу і позбавити суперника можливості робити флангові передачі, адже він буде прагнути насичувати штрафний майданчик і не давати там грати.

Дуже уважно потрібно зіграти при виконанні Абердіном стандартів», – сказав Кучер в інтерв'ю порталу Sport.ua.

  • Поєдинок першого туру основного етапу ЛК Абердін – Шахтар буде зіграно сьогодні, 2 жовтня.
  • Початок гри о 22:00 за київським часом.