«Таких тренерів ми ще не бачили!»: легенда Динамо зізнався, яке рішення Турана йому не зрозуміле
У четвер, 6 листопада, Шахтар у Кракові з рахунком 2:0 обіграв ісландський Брейдаблік у поєдинку третього туру основного етапу Ліги конференцій.
Відомий український ексфутболіст Динамо Віктор Леоненко ексклюзивно для сайту Sport-Express.ua оцінив ротацію у виконанні Арди Турана, який змінив дев'ятьох гравців після перемоги над Динамо (3:1).
«Туран продовжує пачками міняти гравців. Таких тренерів ми ще не бачили! Навіть Челсі, коли набрав на мільярд футболістів, їх так не змінював пачками. Хоча на матч проти Предбанника можна було й U-19 посилати.
З одного боку, добре, що Туран усім дає грати, але в мене виникає запитання: він знайшов основний склад чи ні? У Турана навіть Швед грає, який усіх «обрадував» у матчі з Легією. Я взагалі не зрозумію, у що він грає», – сказав Леоненко.
- Після цього матчу Шахтар має шість залікових пунктів та посідає 10-те місце в турнірній таблиці Ліги конференцій.
- 9 листопада донеччани у Львові приймуть Полтаву у матчі 12-го туру УПЛ, а в рамках єврокубків 27 числа підопічні Арди Турана в Ірландії зіграють з Шемрок Роверс.