Траоре забив гол Ренну, але суддя скасував взяття воріт: відео епізоду

Переглядів 1179
Ренн - Шахтар. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар зустрічається з французьким Ренном у рамках плей-офф Ліги Європи. У першому таймі цього поєдинку не було зараховано гол Лассіни Траоре.

23 лютого в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар грає на виїзді з французьким Ренном. Перший матч у Польщі виграла донецька команда з рахунком 2:1.

У Франції в першому таймі відзначився голом форвард Шахтаря Лассіна Траоре, але рефері після перегляду VAR скасував взяття воріт через те, що після навісу кутового Артем Бондаренко зіграв рукою.

Відео цього епізоду можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

На початку другого тайму Токо Екамбі вивів Ренн вперед. У підсумку основний час матчу завершився перемогою 1:0.

Доля поєдинку наразі вирішується в додатковий час. Якщо ніхто не переможе, то все буде вирішуватися в серії пенальті.

Зазначимо, що представник України Дніпро-1 зіграв унічию 0:0 з кіпріотським АЕКом та вилетів з Ліги конференцій.