Тренер Жирони у розпачі: команда Циганкова йде без перемог в Лізі чемпіонів – що сказав Мічел

Переглядів 29
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел підбив підсумки матчу другого туру Ліги чемпіонів проти Феєноорда (2:3), в якому каталонці зазнали поразки.

Мічел після матчу з Фєноордом розкритикував футболістів Жирони, які не змогли набрати перші очки за підтримки рідних трибун.

«Ми почали добре, можливо, до голу, який зробив рахунок 1:1, але пресинг, який вони надали, змусив нас пристосуватися. Ми впустили суперників усередину штрафного майданчика, тому в першому таймі було 15 або 20 хвилин, що мені зовсім не сподобалися. Були ситуації, коли було багато горизонтальних передач і нам не вистачало вертикальності.

У другому таймі я попросив грати більш агресивно, і ми були кращими в усіх напрямках, навіть з огляду на третій пропущений. Тепер нам потрібно розібратися з цим, нам треба зрозуміти, що ми зробили погано. Ті 15 чи 20 хвилин, які мені не сподобалися... Я не хочу більше бачити цього».

Також наставник Жирони сказав наступне.

«Я не пригнічений і не торкнувся результатом. Я думаю, що наш другий тайм був просто приголомшливим. Я думаю, що я знаю, що футбол це результат, але це не впливає на мене. На щастя, цей клуб підтримує мене протягом усього шляху. Я хочу, щоб робота у другому таймі повторювалася протягом 90 хвилин щоразу, коли ми граємо», – наводить слова Мічела УЄФА.

• У першому турі Ліги чемпіонів Жирона програла ПСЖ із рахунком 0:1.
  • У наступному турі єврокубка каталонська команда зіграє проти Слована. Гра запланована на 22 жовтня.