«Втрата Судакова відчувається»: Федорчук оцінив перемогу Шахтаря над Брейдабліком у матчі ЛК
Олег Федорчук пояснив, чому, на його думку, попри тотальну домінацію за статистичними показниками, Шахтар зумів перемогти ісландський лише з рахунком 2:0, а не з більшою різницею голів.
«Насамперед це через незіграність та зловживання в індивідуальній грі. В цьому матчі не було так багато конструктиву всередині, чи великої кількості загрозливих передач. Я зловив себе на думці, що втрата Судакова відчувається ось саме в таких матчах, коли Шахтарю не вистачає тонких дій.
Тобто зараз все тримається на індивідуальностей, а як такої чіткої гри немає. Турану потрібно зупинитися на певній моделі й награвати її. Такий хаос – це може і добре, але не завжди можна буде перегравати суперників за рахунок індивідуальних дій молодих бразильців», – розповів Федорчук в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол».
- Шахтар після трьох турів має у доробку шість залікових балів та посідає у турнірній таблиці Ліги конференцій десятий щабель.
- У наступному турі «гірники» на виїзді зіграють проти ірландського Шемрок Роверз. Поєдинок у Дубліні заплановано на 27 листопада. Початок гри о 22:00 за київським часом.