Як зіграли екснаставники Шахтаря у єврокубках: Де Дзербі врятувався у Марселі, фарерці шокували Фонсеку

Переглядів 788
Роберто де Дзербі та Паулу Фонсека. Колаж: «Український футбол»
Англійський Брайтон та французький Лілль, які тренують добре відомі в Україні фахівці Роберто Де Дзербі та Паулу Фонсека відповідно, синхронно не дорахувалися очок в єврокубках.

Запорукою перемоги Марсель могла стати ударна двохвилинка в середині першого тайму. Спершу голом відзначився колишній гравець Ньюкасла, конголезець Шансель Мбемба.

А за хвилину по тому, Джордан Верету, якому також добре відома англійська Прем’єр-ліга, де француз свого часу захищав кольори Астон Вілли, вдруге забив у сітку воріт «чайок», політ яких останнім часом нагадує падіння.

Однак, все змінилося в другому таймі. Брайтон відновив інтригу на 55-й хвилині гри, коли відзначився німецький півзахисник Паскаль Гросс. І уник поразки за дві хвилині до завершення основного часу гри. Рятівником Брайтона став бразилець Жуан Педро.

Але, попри нічию, яка рівносильна перемозі з урахуванням подій на полі у Марселі, команда колишнього головного тренера донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі так само не знає смаку перемог вже у третьому матчі поспіль.

До речі, поєдинок на «Велодромі» обслуговував українець Микола Балакін.

Ліга Європи. Груповий етап

2-й тур

Марсель (Франція) – Брайтон (Англія) 2:2 (2:0)

Голи: Мбемба, 19, Врету, 20 – Гросс, 55, Жуан Педро, 88.

• В наступному поєдинку в Лізі Європи Марсель вдома зустрінеться з грецьким АЕКом.
  • Матч відбудеться 26 жовтня. Початок поєдинку о 19:45.
  • Брайтон  в третьому турі ЛЄ вдома приматиме амстердамський Аякс. Поєдинок відбудеться 26 жовтня. Початок гри о 22:00.

Ще один поєдинок за яким деякі українські вболівальники спостерігали з особливою увагою відбувся в Лізі конференцій.

Лілль, який нині тренує теж колишній головний керманич донецького Шахтаря Паулу Фонсека на Фарерських островах мучився в битві проти непоступливого місцевого Клаксвіка.

Острів’яни в цьому сезоні вже добряче попсували нерви новезькому Мольде, який ледь не вибили з кваліфікації Ліги чемпіонів і молдавському Шерифу, який теж зі скрипом пропустили до групового турніру в Лізі Європи.

Не стали виключенням і «доги» з Франції, які за всю гру не завдали жодного удару у площину воріт суперника!

Ліга конференцій. Груповий етап

2-й тур

Клаксвік (Фарерські острови) – Лілль (Франція)  0:0 (0:0)

• В наступному поєдинку в Лізі конференцій Лілль прийматиме вдома словацький Слован з Братислави. Матч відбудеться 26 жовтня. Початок поєдинку о 19:45.
  • Клаксвік  в третьому турі вдома прийматиме словенську Олімпію з Любляни. Поєдинок відбудеться 26 жовтня. Початок гри о 19:45.