«З'являться шанси на контратаки»: Дулуб сказав, за рахунок чого Шахтар може відігратися з Крістал Пелас
Головний тренер тернопільської Ниви та експерт Олег Дулуб в інтерв’ю сайту «Український футбол» поділився думками про шанси Шахтаря у другому матчі з Крістал Пелас у 1/2 фіналу Ліги конференцій після домашньої поразки 1:3.
«Я б говорив про другий поєдинок, враховуючи контекст ігор в чемпіонаті. Крістал Пелас зіграє з Борнмутом, а Шахтар в Києві зустрічатиметься з Динамо. Це буде дуже важкий тиждень. Якщо раніше діяло правило виїзного гола, я б сказав, що відігратися в Лондоні буде надзвичайно складно. Зараз надія є».
Фахівець впевнений, що донецька команда матиме змогу використовувати швидкі контратаки і похвалив команду за якісну організацію гри.
«Вдома Крістал Пелас навряд чи гратиме настільки закрито, а отже, у Шахтаря з'являться шанси на контратаки. До речі, Гласнер на пресконференції слушно зауважив, що Шахтар – одна з найорганізованіших команд Ліги конференцій, яка добре захищається і при цьому компактно та якісно атакує».
- Матч-відповідь Шахтаря проти Крістал Пелас відбудеться у четвер, сьомого травня, у Лондоні.
- У неділю, третього травня, «гірники» зіграють проти Динамо у 26-му турі УПЛ.
- Читайте також: «Цей матч можна було і не програвати 1:3»: коментатор АПЛ відреагував на фіаско Шахтаря проти Крістал Пелас