«Футболіст не повинен грати сто років в одній команді»: Демченко прокоментував можливий перехід Ковталюка з Діли в Ворсклу

Переглядів 1046
Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
8 голосів
«Футболіст не повинен грати сто років в одній команді»: Демченко прокоментував можливий перехід Ковталюка з Діли в Ворсклу
Андрій Демченко. Фото: Google
Андрій Демченко, тренер-переможець Ворскли, який змінив Ділу на інший грузинський клуб – батумське Динамо, прокоментував ситуацію довкола головного бомбардира грузинів Ковталюка.

Діла перемогла Ворсклу, проте надалі припинила виступи в єврокубках. Вона вже втратила головного тренера – адже запоріжець Андрій Демченко очолив колишній клуб Кварацхелії – батумське Динамо, а під кінець року може втратити й головного голеадора. Як запевняють інсайдери, Микола Ковталюк зі Львівщини, відпрацювавши контракт із Ділою, перейде в команду, яку вибивав із єврокубків – Ворсклу. 

Тож для сайту «Український футбол» Демченко прокоментував чутки щодо можливого трансферу свого колишнього підопічного в Ділі українського форварда Миколи Ковталюка до Ворскли.

– Пане Андрію, хотілося б почути вашу думку стосовно вашого колишнього підопічного в Ділі українського нападника Миколи Ковталюка. Після його вдалих виступів у кваліфікації Ліги конференцій у ЗМІ почали ширитися чутки, що він може перейти до Ворскли. Чи могли б ви це прокоментувати?

– Це нормальна ситуація. Коля забив у Європі хорошим командам, і це помітили. Я не вважаю, що футболіст повинен вмирати в одній команді та грати там сто років. Він повинен прийти та спрогресувати, аби за ним прийшов заможний клуб, який зробить добре його команді та йому особисто. 

Я тільки радий, якщо гравець добре себе показує та отримує контракт із хорошими фінансовими умовами на три-чотири роки. Діла знайде інших молодих футболістів. Головне, аби футболіст прогресував та рухався далі. Діла – це сходинка на шляху до чогось більшого.

– Чи планує Діла щось заробити на Ковталюку?

– Я цього не знаю, які там домовленості. Він прийшов після семимісячної паузи. В нього була травма. Ковталюк практично грає зараз третій місць та реанімує себе як футболіст. В Ділі йому дали шанс. Він потужно працює під час тренувань та ігор, тому є результат.

Можливо, була домовленість, що йому дадуть шанс в команді, і якщо він себе добре проявить та допоможе їй, то його підпустять без усіляких перешкод. Ту користь, яку він приніс команді, також можна вважати певною компенсацією.

– Коли у Ковталюка спливає контракт із Ділою?

– В нього угода до 5 чи 10 грудня цього року.