Ігор Жабченко ‒ про старт роботи в Ниві (Бузова): «В міжсезоння визначимо, на кого розраховуємо, а з ким доведеться попрощатися»»

Переглядів 14315
Артур Валерко Артур Валерко
11 голосів
Ігор Жабченко ‒ про старт роботи в Ниві (Бузова): «В міжсезоння визначимо, на кого розраховуємо, а з ким доведеться попрощатися»»
Ігор Жабченко. Фото: Google
Відомий український тренер Ігор Жабченко розповів про своє призначення головним тренером чемпіона VBET UA Друга бузівської Ниви.

Несподівано після абсолютної перемоги у Другій лізі керівництво клубу Нива (Бузова) звільнило Сергія Карпенка, з яким команда виграла всі обласні змагання Київщини, вийшла на професіональний рівень і виграла Другу лігу. Проте ще більш неочікуваним стало призначення його наступника, ним став досвідчений столичний фахівець Ігор Жабченко.

Вихованець Динамо, який прославився виступами за Шахтар, Чорноморець і інші вітчизняні клуби, він плідно працював з юнацькою збірною України та низкою клубів, серед яких – Гірник-Спорт, Зірка, Суми. Неодноразово ставав лауреатом змагань ПФЛ. Спеціально для сайту «Український футбол» Ігор Валентинович розповів про призначення та враження від бузівської Ниви.

«Хочу відзначити роботу мого попередника»

«Дізнався цю новину з преси, але таким є рішення керівництва клубу – воно має право ухвалювати будь-які рішення, - говорить Жабченко. - Президент так бачить розвиток свого клубу. Це футбол, така доля тренера. Мені також довелося піти з Гірника-Спорт, коли команда фінішувала третьою...

Тренер мусить бути готовим до будь-якого розвитку подій. Хочу відзначити роботу тренерського штабу Карпенка. Вони вивели команду у професіонали, виграли чемпіонат у першому ж сезоні».

«Октай Ефендієв прагне лише перемагати»

Відомий спеціаліст поділився враженнями від зустрічі з президентом бузівської Ниви Октаєм Ефендієвим.

«Президент прагне лише перемагати і досягати нових вершин, - переконаний Жабченко. - Приємно, що у нашому футболі є такі люди. Рухатимемося до виконання поставлених завдань. Зараз важливо якісно попрацювати у міжсезоння, освіжити команду, запросити новачків, які підсилять колектив.

Без цього буде дуже складно успішно грати у Першій лізі. Хочу подякувати вболівальникам, які завжди підтримують команду, створюють чудову атмосферу на стадіоні. Зробимо все, щоб вивести Ниву на новий рівень». 

«Знаю, що в деяких гравців Ниви закінчуються контракти»

Жабченко прокоментував кадрову ситуацію у команді. За його словами, у деяких гравців закінчуються контракти.

«Всі питання вирішуватимемо, вже коли зберемося. Команда виходить із відпустки 15 червня. Знаю, що у деяких футболістів контракти закінчуються, але поки що без конкретики. У процесі роботи визначимо, на кого розраховуємо, а з ким доведеться попрощатися». 

Ігор Валентинович розповів про свій тренерський штаб, куди увійде його колишній партнер за виступами у якості футболіста та багаторічний помічник Юрій Сак.

«Ми завжди разом працюємо зі своїм помічником Юрієм Миколайовичем, тому у цьому змін ніяких не буде. Тренер воротарів у Ниві зміниться, адже він раніше працював в Колосі також, а поєднувати роботу у двох клубах складно». 

Анатолій Янголь