«Карпати гратимуть тільки в Україні»: директор клубу рішуче спростував чутки про можливий переїзд «левів» до Польщі

Переглядів 107076
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
6 голосів
«Карпати гратимуть тільки в Україні»: директор клубу рішуче спростував чутки про можливий переїзд «левів» до Польщі
Футболісти Карпат, фото: ФК Карпати
На нашу електронку надійшла сенсація: нібито Карпати отримали пропозицію перейти в зарубіжний чемпіонат. Директор львівських Карпат в коментарі «УФ» Степан Юрчишин розповів, що насправді думають у клубі про цю інформацію.

Днями на електронну пошту «УФ» надійшов дуже цікавий лист від такого собі Олега Борисенка. В ньому чоловік запевнив нас, що він має інсайдерську інформацію, мовляв, польська букмекерська контора (офіційний спонсор польської Першої ліги) запропонувала співпрацю Карпатам.

І все б нічого, кому буде зайвий спонсор в час війни? Але! В обмін на дуже солідні фінансові вливання, Карпати, в свою чергу, мали б переїхати до Польщі та грати там в одній з нижчих ліг – Дивізіоні 2, починаючи з сезону 2024/25 років.

Звісно, ми не всерйоз поставилися до такої інформації, проте вирішили щодо цього резонансного питання направити  журналіста сайту «Український футбол» за роз'ясненням до директора Карпат Степана Юрчишина.

«Переїзд до чемпіонату Польщі чи ще якийсь інший іноземний чемпіонат – це нереально»

– Це якась, даруйте на слові, повна маячня! Від Вас я вперше чую подібну інформацію. Хто такий Олег Борисенко, я теж не знаю. В клубі людини з таким ім'ям та прізвищем не працює.

Є Україна, є чемпіонат України, і лише в ньому гратимуть Карпати. З нового сезону, як і раніше, наша команда виступатиме в Першій лізі. Переїзд до чемпіонату Польщі чи ще якийсь інший іноземний чемпіонат – це нереально. Карпати гратимуть тільки в Україні. Крапка.

Кому спало на думку так дискредитувати Карпати, наш клуб, навіть не уявляю. Повторюсь, що це маячня. Тут навіть немає про що говорити.

Впевнений на сто відсотків, що, якби ви подзвонили Мирону Маркевичу, то він сказав би Вам теж саме.

– Але, диму без вогню не буває, як відомо. Можливо, хтось зі структури клубу навмисне займається от такими справами, зливаючи типу секретну інформацію й натякаючи на те, що в Карпатах є фінансові проблеми? 

– Ні. В клубі все гаразд з питанням фінансування. У нас все стабільно. За увесь минулий сезон у нас не було ні дня затримок  заробітних плат гравцям, тренерському штабу, іншим працівникам, які є частиною нашого великого колективу. Були і преміальні. Тобто, все гаразд. 

Нещодавно до клубу повернуся Мирон Богданович і нині все робиться для того, щоб ще більше зміцнити команду, запросити тих футболістів, яких він бажає бачити у Карпатах, тож, фінансове питання, проблем з бюджетом, в нашому клубі не стоїть.

Мирон Маркевич, фото: ФК Карпати

– В наступному сезоні Карпати проводитимуть матчі й надалі на стадіоні «Україна»?

– Так. Це наш рідний стадіон. Плануємо грати всі домашні поєдинки виключно на ньому. З часом, як закінчиться війна, маємо плани його трішки реконструювати, покращити.

– У Карпат доволі амбітні плани на сезон 2023/24. Завдання єдине – повернення до Прем'єр-ліги. До снаги команді й клубу знову повернути футбол найвищого рівня до Львова? 

– В нас і в минулому сезоні було таке ж завдання, але …  Десь був провал. На мою думку, до команди були запрошені футболісти, які не змогли виконати поставлене перед ними завдання. Не виправдали сподівання. Не змогли своєю грою дійсно підсилити Карпати.

До речі, наш колишній головний тренер Андрій Тлумак залишився працювати в структурі Карпат. Він не займатиметься тренерською діяльністю, виконуватиме інші завдання, але продовжить працювати на благо нашого клубу. 

«Карпати повинні грати тільки в Прем'єр-лізі»

– Дуже багато трансферних чуток щодо Карпат: потенційні новачки з Металіста, Минаю, Металіста 1925. Що насправді відбувається?

– Зараз в Карпатах іде повна перебудова головної команди. Все ще в процесі. Зараз важко запросити до команди багатьох висококласних гравців, особливо з-за кордону, війна. Однак, наша селекційна служба працює. Впевнений, до старту чемпіонату підготується команда добре, Маркевич матиме в своєму розпорядженні всіх футболістів, яких прагне бачити в біло-зеленій футболці. 

Карпати повинні грати тільки в Прем'єр-лізі. Так казав Мирон Маркевич, і його думку розділяють всі в клубі, я не виключення.

–  З ким вже підписано контракти офіційно? Ходять чутки, що Маркевич планує переманити до Львова ледь не половину харківського Металіста.

– На даний момент я не можу вам дати відповідь на це питання. Днями, скоро, буде офіційне представлення. Всі все дізнаються. Скажу єдине, що мова йде про десять, а може й більше, нових футболістів, котрі мають стати повноцінними гравцями Карпат. Власне, контракти вже підписано. Почекайте офіційного представлення. Давайте трошки наберемося терпіння.

Щодо того чи будуть серед них гравці з Металіста, так, будуть. Можливо, будуть і гравці з-за кордону. Перемовини наразі ще тривають.