Металіст 1925 після вильоту з УПЛ зазнає кадрових втрат: «УФ» стали відомі три прізвища, які покинуть команду Скрипника

Переглядів 6153
Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
6 голосів
Металіст 1925 після вильоту з УПЛ зазнає кадрових втрат: «УФ» стали відомі три прізвища, які покинуть команду Скрипника
Бека Вачіберадзе. Фото: ФК Металіст 1925
Харківський Металіст 1925 після вильоту до Першої ліги зазнає перших кадрових втрат. Команду остаточно покидають, щонайменше, троє футболістів.

Як повідомив кореспондент сайту «Український футбол» Дмитро Вєнков у своєму телеграм-каналі «Dmytro Vienkov», Металіст 1925 після вильоту до Першої ліги покидають, щонайменше, троє футболістів, в яких контракти з клубом спливають 30 червня 2024 року.

Свою співпрацю з Металістом 1925 не продовжить півзахисник Бека Вачіберадзе. Він вже має пропозиції від вітчизняних та закордонних колективів. Ведуться перемовини.

Також команду остаточно покинуть хавбеки Ярослав Мартинюк та Андрій Ткачук, які другу частину сезону, що минув, проводили в оренді у Діназі. Обидва перебувають у пошуках нових клубів.

  • Зазначимо, що 28-річний Вачіберадзе в цьому сезоні провів за Металіст 1925 19 матчів, у яких забив один гол та оформив один асист;
  • 35-річний Мартинюк в першій частині сезону відіграв за харків’ян 13 поєдинків та зробив одну результативну передачу. В другій частині кампанії у складі Діназу він провів дев’ять ігор (один гол);
  • 36-річний Ткачук зіграв за Металіст 1925 14 ігор (без результативних дій), а за Діназ – вісім поєдинків (один гол).