Назарій Русин – про Сандерленд: «Хотів, щоб Зоря отримала за мене хороші гроші»

Переглядів 2990
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
5 голосів
Назарій Русин – про Сандерленд: «Хотів, щоб Зоря отримала за мене хороші гроші»
Назарій Русин. Фото: ФК Зоря
Форвард луганської Зорі Назарій Русин в ексклюзивному коментарі УФ відреагував на останні новини щодо трансферу в Сандерленд.

Русин, якій не зміг допомогти команді через ушкодження у матчі-відповіді проти Славії, не поїхав з командою до Любліна та продовжив реабілітацію в Україні. А сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація, що Назарій пройшов медогляд для Сандерленда, отже, перехід – справа вирішена. І сьогодні ввечері англійський клуб підтвердив трансфер.

Найкращий гравець Зорі минулого сезону поспілкувався з сайтом «Український футбол». Назарій Русин розповів про останні новини з табору команди з Луганська та про можливий переїзд до Англії

«Я би хотів подивитися на Славію проти Зорі зразка попереднього сезону»

– Назарію, ми не побачили вас у матчі-відповіді проти Славії. Чому?

– Виникли певні проблеми з пахом. Ще відновлювався. На відновлення піде загалом два-три тижні. Зараз закачую ногу.

– Як прокоментуєте останні новини про можливий відхід тренера Лалатовича?

– Що тут коментувати? Наразі Лалатович офіційно є головним тренером.

– Але на матч-відповідь проти Славії Зорю виставляв Бартулович… Гаразд, За той проміжок часу, поки Лалатович у команді, як вам працювалося під його керівництвом?

– Зовсім мало часу, щоб робити якісь висновки.

– Яка атмосфера зараз панує в команді?

– Дуже важко. Багато футболістів помінялося, купа травмованих. Велика кількість молодих гравців прийшла набиратися досвіду. Багато переїздів. Будь-якому тренеру було б непросто в таких умовах працювати. Не можемо виграти, але, я думаю, з часом повинно все запрацювати.

– Хлопці вірять, що вони здатні переламати невдалу серію?

– А навіщо тоді виходити і грати в футбол, якщо не вірити?) Так, ми від Славії отримали два голи в кінці, але боролися до останнього в другій грі. Могли обіграти Славію за двома матчами – забити два і дотягнути до пенальті, якби не пропустили. І таке буває.

Фото: ФК Зоря

– Це справедливо – поступитися Славії, яка діє дуже агресивно та не дає супернику голову підняти за рахунок швидкого контрпресингу?

– Я би хотів подивитися на Славію проти Зорі зразка попереднього сезону.

«Перемовини з Сандерлендом тривають»

– На сам кінець, як розвивається історія з Сандерлендом? Тому що в ЗМІ поширилися чутки про перемовини, успішний медогляд і швидке залагодження всіх формальностей…

– Все, що я можу сказати наразі – читайте сайт Сандерленда (там уже повідомили, що досягли угоди щодо переходу Русина, ‒ прим. «УФ»).

– Вам особисто цікаво спробувати себе в Чемпіоншипі?

– Звичайно, цікаво пограти в такій команді, яка ставить ціль ‒ повернутися в АПЛ. Відчути цю атмосферу, як там вболівають.

Я хотів, щоб Зоря отримала за мене хороші гроші, які допоможуть команді закрити питання. Так я зможу віддячити клубу, в якому я перезапустив кар'єру і піти далі.

– Питання мовного бар'єра вирішуватимете на місці?

– Не буду лукавити, що добре володію англійською. Так, в побуті обслужити себе ще більш-менш можу, вільно спілкуватися з легіонерами. Але буду вдосконалювати це знання.

В Сандерленді на перших порах допоможуть з перекладачем. В клубі працює хлопець з України, який допоможе мені адаптуватися, щоб з перших днів інтегруватися в новий для себе колектив.

Планую щодня займатися з викладачем, практикуватися в побуті і до зими вже так вільно говорити.

– Менеджер Сандерленда Тоні Мобрей обговорював з вами, як він планує вас використовувати на полі?

– Ми спілкувалися, але деталі нехай залишаться між нами. Подивимося, як воно складеться. Багато хлопців з України приходять і відкривають двері в європейські чемпіонати. Дай Бог, якщо все складеться, почнуть запрошувати більше наших футболістів.