«Не знаю, що буде далі»: тренер Рубікона – про першу частину сезону, туманне майбутнє клубу та дивний матч

Переглядів 22728
Павло Клименко
Павло Клименко
3 голоси
«Не знаю, що буде далі»: тренер Рубікона – про першу частину сезону, туманне майбутнє клубу та дивний матч
Віктор Курята. Фото: Google
Столичний клуб проводить третій для себе сезон у Другій лізі, і, напевне, найскладніший. На зимову перерву Рубікон відправився на останньому місці у турнірній таблиці.

Чергова публікація нашої рубрики «Як живеш, командо?». Головний тренер Рубікона Віктор Курята розповів про плани на зимову перерву та щодо майбутнього клубу. 

Наразі команда із Києва займає останнє, 10-е місце в турнірній таблиці Другої ліги, набравши чотири очки в дев’яти матчах.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» головний тренер Рубікона підбив підсумки першої частини сезону та розповів про плани на майбутнє.

«Команда на останньому місці, сказати позитивного нема чого»

– Вікторе Валерійовичу, які враження від першої частини сезону?

– Вражень дуже багато. Війна почалася, були екстремальні пригоди. Вважаю, правильно зробили, що розпочали чемпіонат, щоб люди футболом займалися, а також дивилися за грою в такий важкий час і трохи відволікалися від війни.

Взагалі враження позитивні, але, звичайно, були незвичайні події – це і стріляли, і сирени, потрібно було підстроюватися під такі ситуації. Добре, що перше коло закінчили і, слава богу, що без серйозних інцидентів все пройшло. Це найголовніше.

– Що можете сказати по своїй команді?

– Той результат, на який ми сподівалися, його не здобули. Можу сказати, що дива не буває, але я всім подякував футболістам, які відіграли перше коло. Було важко, але, дякувати богу, всі живі-здорові, футбол є у нас. 

Якщо дивитися на результат, зрозуміло, що його не було, бо команда на останньому місці і щось сказати позитивного нема чого. Та я не можу нікого ні в чому дорікнути, всім можу лише подякувати, що гравці їздили на матчі, ніхто не відмовлявся в такий час приїжджати і виходити на поле.

«Об’єднання Рубікона з Титаном не буде»

– Плануєте грати навесні? 

– Я взагалі-то не знаю, що воно буде. Чесно кажучи, після останньої гри першого кола сказав, що все. Якщо не буде бюджету, то зрозуміло, що ні футболістів, ні нашого тренерського штабу не буде.

Зараз така ситуація, що гроші дістаються дуже важко і, розумію, що президенту клубу також важко. Яке він прийме рішення після відпустки ‒ буде команда чи ні, я не знаю.

Я зараз також ще вирішую, чи клуб новий шукати, чи ще щось. Наразі поки що нічого не зрозуміло, думаю, що в найближчі дні все стане відомо у цьому питанні.

– Були  розмови, що Рубікон може об’єднатися з Титаном. Що скажете?

– Цього вже точно не буде. Була усна домовленість про можливе об’єднання, але на наступний сезон і зайти з назвою Титан або Титан-Рубікон. В останній момент Титан передумав і вирішив йти своїм шляхом. Не знаю точно, але, здається, такої команди вже немає (є, взяла участь у Кубку України серед аматорів і має подальші плани на загальнодержавні турніри, ‒ прим. «УФ»).

Хотіли об’єднатися, але це були тільки розмови, тому все і закінчилося розмовами. Не знаю, що буде далі, це знає лише президент клубу.

«Грати за «дякую» – це також буде неправильно»

– Після поразки у п’ятому турі від Реал Фарму (0:7) зникло пів команди. Було якесь розслідування з цього приводу?

– Це не можна назвати розслідуванням. Приїжджали з Комітету етики та чесної гри, задавали питання, але все і так було зрозуміло, що нічого дивного не було і не буде. 

Чому відпустив більш вікових футболістів? Результату не було і треба було щось міняти. Після такої поразки я подумав, що краще нехай молоді хлопці грають і будуть мати ігрову практику, а не будуть приходити досвідчені футболісти і не буде результату.

Я також декого розумію, що гроші, які пообіцяли платити, їх не було. Я розумію, що їм потрібно забезпечувати свої сім’ї, і грати за «дякую» – це також буде неправильно.

Були якісь розмови, але все перевірили і все було нормально, всі зрозуміли, що в футболі бувають такі поразки. Пам’ятаєте, колись Гірник-Спорт також програв з рахунком 0:7 і також було багато чуток, але таке буває.