Нікола КАЛИНИЧ: «Пасушу» мали забивати раніше»

Переглядів 15
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів

Хорватський форвард дніпропетровців прокоментував виїзну гру Ліги Європи проти португальського колективу

— Ніколо, чому так довго не вдавалося забити команді, котра значно поступається «Дніпру» класом?

— Зрозумійте правильно, у них дуже непроста команда, підібрані непогані гравці. Тому немає нічого дивного, що нам вдалося відзначитися лише на останніх хвилинах. До того ж вони класно намагалися спіймати нас на контратаках, відтак нам пощастило, що ми узагалі не пропустили. У футболі найголовніше — результат. Сьогодні ми його здобули.

— Що сталося з «Дніпром» у другому таймі, адже господарі за моментами переграли «біло-синіх»?

— Так, дійсно, хлопці Коштіньї створили чимало небезпеки біля наших воріт. Дякуючи Бойку, ми не пропустили. Цьому суперникові необхідно було раніше забивати, тоді й грати було б простіше. На жаль, нам цього зробити не вдалося. Добре, що хоч у кінцівці зуміли додати й вирвати перемогу.

— Ви на початку першого тайму мали вбивчий момент, однак не влучили в порожні ворота… Чому не змогли відправити м’яч точно в ціль?

— Мені складно пояснити, що саме сталося в тому епізоді. Наче все робив правильно, однак «сфера» чомусь пролетіла вище воріт. Чесно кажучи, бачив м’яч вже у сітці… Але так сталося, що пробив над поперечиною. Це футбол, тут усяке буває.

— А як вам якість газону? Зі сторони здалося, що поле не в найкращому стані. Чи це був візуальний обман?

— Та нормальне поле, не зважаючи на те, що впродовж двох днів йшов дощ. Хотілося б відзначити те, що поле було швидке та слизьке, тому доводилося багато рухатися. Не знаю, як іншим, а мені подобається грати на швидкій траві, коли є можливість і здалеку пробити (мокрий газон завжди несе у собі додаткову небезпеку), й у такій ситуації захисники часто помиляються… Маю сказати, що умови були однакові для обох команд. Інша справа — реалізація моментів. Сталося так, що ми змогли забити те, що створили, а вони — ні. Тому результат вважаю цілком закономірним.

— Як зазначав Хуанде Рамос, його підопічні доволі добре вивчили суперника. Скажіть, «Пасуш» чимось здивував?

— Ні, Містер на передматчевій настанові розклав усе по поличках. Ми перші 15 хвилин грали так, як від нас вимагали, а що сталося потім, навіть важко пояснити. Можливо, втратили концентрацію, можливо, ще щось. Однак у роздягальні Хуанде Рамос вказав нам на помилки, сказав, що необхідно щільніше грати з суперником, особливо в центральній зоні. А так у принципі необхідно продовжувати діяти у тому ж ключі. Також наш керманич упродовж усього другого тайму активно нам допомагав, давав підказки. Таким чином, його слова не залишилися без уваги, відтак нам вдалося досягти поставленої мети й перемогти у Португалії.

Роман КИРІЄНКО, з Гімарайнша.