Олег КУЗНЕЦОВ: «За обопільною згодою із ФФУ вирішив не продовжувати угоду

Переглядів 162
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Уже екс-наставник юніорських збірних команд України розповів, чому залишив посаду та чим займатиметься далі

— Олеже Володимировичу, недавно в ЗМІ з’явилася інформація, що ви звільнили посаду тренера юніорських команд України. Це правда?

— Так. Справа в тому, що в мене контракт розрахований до 31 жовтня цього року. За обопільною згодою із ФФУ вирішив не продовжувати угоду. Вийшло так, що контракт закінчився, відтак я залишив стіни федерації.

— А ви не хотіли би залишитися?

— Нелегко відповісти на таке запитання, адже, ще раз повторюся, ми знайшли із ФФУ компромісне рішення, яке влаштувало обидві сторони. Не запропонували мені новий контракт, нічого страшного, значить так повинно бути. Усе, що не робиться, тільки на краще. Мені за свою роботу не соромно, адже виконував її чесно, відповідально та добросовісно.

— Чим збираєтеся займатися далі? Можливо, вже є якісь плани на майбутнє?

— Поки що немає ніяких пропозицій. Перебуваю, так би мовити, в творчій відпустці. Час покаже, що там буде далі.

— Чи задоволені роботою, адже вам удалося пройти кваліфікаційний раунд до Євро-2014?

— Гадаю, тут варто судити за результатами. Так, ми у своїй відбірковій групі до континентальної першості посіли третє місце, однак усе одно потрапили до елітного раунду. Тобто за два роки команда під моїм керівництвом досягла певного успіху, хлопці грали завзято. Так, на першій порі в нас виходило далеко не все, адже потрібно було поставити колективу гру, щоби футболісти притерлися один до одного, зігралися. А коли пройшов час, у турнірах, у яких брали учать, результат не змусив себе довго чекати. Наприклад, на турнірі імені Банникова ми посіли третє місце, в Польщі зайняли другу сходинку, програвши у фіналі місцевим футболістам по пенальті. Зрештою, нам удалося виконати найголовніше завдання — пройти в еліт-раунд. Тому гадаю, команда йде вгору, прогресує.

— Якщо з результатами все в порядку, чому ж тоді так сталося?

— Це не до мене запитання. Зі своєї сторони я робив усе, що міг. Такі запитання потрібно адресувати Федерації футболу України. Їм має бути видніше.

Роман КИРІЄНКО.