Олександр ГЕЛЬШТЕЙН: «Готові були зіграти у Харкові, але…»

Переглядів 62
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Президент «Геліоса» висловив сподівання, що більше не буде причин переносити поєдинки

— Олександре Матвійовичу, нині увага всієї країни прикута до подій у східних областях. Як сильно вони вплинули на життєдіяльність вашого клубу?

— Вони вплинули лише на місце проведення матчу. Згідно з розкладом, у суботу ми мали вдома зустрічатися з «Нивою», але тепер цей поєдинок проведемо в понеділок на виїзді (матч перенесено в Карлівку). Що ж до ситуації у самому місті, то в нас усе спокійно. Схоже, що організатори вирішили зайвий раз перестрахуватися, тож і вдалися до перенесення матчу. Хоча, наголошую, що ми були готові провести цей поєдинок у суботу на своєму полі. Буквально за півтора дня нас поінформували, що звітна зустріч відбудеться на виїзді. Ситуація неприємна, але що поробиш?

— Виходить, що матч із «Нивою» все ж можна було проводити у Харкові?

— Звичайно. У нас усе тихо і спокійно. Але не все від нас залежало.

— Напружена ситуація на сході часом не позначилася на мікрокліматі в команді?

— Ні. У команді хороша робоча атмосфера. Гравці спокійно готуються до гри, а сам процес проходить за звичним графіком.

— Перед тим, як зателефонувати вам, мали змогу поспілкуватися з генеральним директором «Авангарду», який повідомив, що не знає, чи дограє його команда нинішній сезон. Під запитанням, власне, й майбутнє самого клубу. Сподіваюся, у вас питання так гостро не стоїть?

— Можу вас запевнити, що такі питання не виникають. Повторюся, ситуація в нас стабільна. Єдине, хотілося би наступний домашній матч провести все ж у Харкові. Що ж до «гарячої» ситуації в Краматорську, то вона дещо відрізняється від харківської, тому, можливо, ми і чуємо подібні заяви. Ми ж до таких крайнощів удаватися не плануємо. Та й взагалі, гадаю, якби ретельно проаналізували ситуацію в місті, то спокійно можна було б проводити поєдинок із «Нивою» і у Харкові. Зрештою, сподіваюся, все стабілізується, й більше не виникатиме приводів переносити поєдинки.

Олександр ТРАВЯНКА.