Олександр ВЕЧТОМОВ: «Перемовини з представниками «Нафтовика» тривали шість місяців»

Переглядів 9
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Новачок охтирської команди став одним із перших у другому за рангом чемпіонаті, хто офіційно змінив свою прописку

Олександре, якщо коротко, то задоволені, що вдалось переїхати до «Нафтовика»?

— Зрозуміло, що так. Особливо враховуючи ситуацію, яка була в моєму попередньому клубі — «Буковині». Через фінансові негаразди не один я шукав нове місце роботи. Добре, що в мене було з чого вибирати, проте мій вибір зупинився на команді «нафтовиків». Також свою роль зіграв тутешній колектив, який виокремлюється комфортним мікрокліматом.

— Була інформація, що першого грудня у Чернівцях всім надали статус вільного агента. Не було розмов, щоби ви залишилися?

— Ну так, казали, якщо не знайду собі команду, то мене чекають у столиці Буковини.

— Однак, у свою чергу, ви були рішуче налаштовані на зміни?

— Так, сам прекрасно бачив, до чого все йде. Почалися затримки зарплатні, за листопад, здається, так і не розрахувались зі мною, вже не згадуватиму про преміальні. Відтак коли їхав на відпочинок, одразу з собою забрав документи. Я вже розумів, що потрібно шукати нову команду.

— Тобто заборгованість перед вами все ще існує?

— Так, повністю не розплатились із колективом. Хоча й говорили, що віддадуть гроші за листопад. На цьому все.

— На Сумщину запрошував головний тренер чи керівництво?

— На мене ще давно виходили з Охтирки. По суті, перемовини з представниками «Нафтовика» тривали шість місяців. Усе почалось із того моменту, як табір «жовто-чорних» залишив Вадим Заяць. Тоді вирішив дограти першу частину сезону, а вже зимою займатись своїм подальшим просуванням в кар’єрі.

— Згадували, що мали також інші можливості для цього. Чому зупинились, власне, на «Нафтовику»?

— Теж був варіант із іншою командою першої ліги. Проте подумав, що з Охтирки мені так ближче буде до рідного Києва. Команда значно сильніша, дехто з хлопців гралв у прем’єр-лізі, заслужено перебувають на четвертому місці. Із стабільністю тут також усе добре. Завжди хочеться бути в команді-лідері.

— Фінансова складова також внесла свою лепту?

— Я не можу так сказати чи заперечити. Зрозумійте, тут усе в комплексі. Зараз складно знайти такий клуб, де був би і колектив хороший, і умови непогані. Тим більше, в нижчих дивізіонах.

— У кишеню заглядати не буду, утім чи виросла ваша зарплатна відомість у порівнянні з минулими командами?

— Ні, практично на тих же умовах був підписаний контракт.

— У ігровому сенсі розцінюєте цей перехід як крок уперед?

— Думаю, що так. Хлопці тут виокремлюються своїми бійцівськими якостями, тому для майбутнього зростання в мене будуть усі можливості.

— Очевидно, що добре прийняли, а чи допомогли обжитися в Охтирці?

— Зараз збори, тому це питання нині не стоїть так гостро. Кількох хлопців знаю, тому не повинно виникнути з цим проблем. Квартира? Клуб обіцяв, що допоможе. В мене ж дружина, ще подумаємо, як буде краще вчинити. Можливо, вона залишиться в Києві працювати. Мож, у на крайній випадок, на базі пожити, нічого страшного в цьому немає, там нормальні умови.

— Із початком чемпіонату розраховуєте, що вам, як у попередніх командах, одразу довірять місце в старті?

— А чому би й ні? На мою думку, я на це заслуговую. В мене є все для того, щоби рости та прогресувати надалі. Також не забуваю про свою мрію — спробувати себе на найвищому рівні в Україні. З «Нафтовика» вже йшло кілька гравців у команди прем’єр-ліги, тому сподіваюсь, що мені також із цим пощастить. Конкуренція? Безумовно, що не боюсь. Навпаки, це надає наснаги більше працювати, що йде завжди мені на користь.

— А керівництво охтирців ненароком не обмовилось про курс на прем’єр-лігу?

— Ні, нічого такого я не чув. Але це питання, скоріше, не до мене, звертайтесь до наших босів.

— «Нафтовик» — уже восьмий клуб у вашій кар’єрі. Цього разу немає прагнення залишитись у цьому колективі якнайдовше чи, знову ж таки, це проміжний етап?

— Можу сказати лише одне: поки на мене розраховуватимуть та все буде добре у Охтирці, то мені нічого думати про зміни. Лише запрошення від елітних команд змусить мене зробити виняток. Переходити до іншого клубу в першій лізі, як на мене, вже немає сенсу.

Євген ДЕМЯН.