«Перед ФК Чернігів стоять нові задачі та виклики»: Синиця – про майбутнє Чорного та призначення Баранова

Переглядів 108
Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
3 голоси
«Перед ФК Чернігів стоять нові задачі та виклики»: Синиця – про майбутнє Чорного та призначення Баранова
Чорний, Синиця та Баранов, колаж: «Український футбол»
Гендиректор ФК Чернігів Микола Синиця для «УФ» прокоментував відхід Валерія Чорного з посади головного тренера команди й прихід на його місце Василя Баранова.
Зміст

ФК Чернігів став головним ньюзмейкером Першої ліги останніх днів. Клуб, який у минулому сезоні дебютував у другому за силою українському дивізіоні та дійшов до фіналу Кубка України, попрощався з головним тренером Валерієм Чорним і майже одразу оголосив про призначення на його місце Василя Баранова, який лише на початку травня покинув Кудрівку.

Редакція сайту «Український футбол» зв’язалася з генеральним директором Чернігова Миколою Синицею, аби дізнатися деталі цих пертурбацій.

«Чорний переходить на повноцінну роботу спортивного директора»

– Пане Миколо, посаду головного тренера ФК Чернігів покинув Валерій Чорний. З чим пов’язане таке несподіване для багатьох рішення?

– Ключова причина – сімейні моменти тренера. Це його рішення. Клуб сприйняв з розумінням, і ми намагалися знайти такий варіант, щоб зробити усе правильно й коректно, і щоб усі перестановки пішли на користь ФК Чернігів.

Валерій Анатолійович не залишає клуб. Він переходить на повноцінну роботу спортивного директора. Раніше він суміщав це з тренерством й, мабуть, трохи десь не додавав і на одній, і на іншій посаді. Зараз він сконцентрується повністю на одному напрямку. Сподіваємося, це призведе до суттєвого покращення та розвитку.

Валерій Чорний, фото: ФК Чернігів

– Чому зробили вибір на користь Баранова як наступника Чорного?

– На наш погляд, це гарний тренер, який теж має дати команді, клубу загалом та вболівальникам щось нове. Перед клубом стоять нові завдання та виклики. Думаю, цей фахівець зможе з ними впоратися.

«Приблизно розуміємо, що завданням буде потрапити до верхньої частини таблиці»

– Чи відомо вже, хто увійде до тренерського штабу Баранова?

– Більшість фахівців залишиться на своїх місцях. Швидше за все, буде точкове підсилення. Можливо, ще одна людина доєднається.

– Яким буде завдання команди на новий сезон?

– Ми ще навіть футболістам не озвучували. Думаю, трохи пізніше це оприлюднимо. Зараз в активній стадії підрахунок бюджету та складання планів. Приблизно ми розуміємо, що завданням буде потрапити до верхньої частини таблиці. А щодо конкретного місця – це вже трохи пізніше.

Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри