«Питання до Вацка та його джерел»: прес-аташе збірної України жорстко висловився щодо майбутнього тренера та спарингів

Переглядів 28912
Євген Чепур Євген Чепур
9 голосів
«Питання до Вацка та його джерел»: прес-аташе збірної України жорстко висловився щодо майбутнього тренера та спарингів
Олександр Гливинський. Фото: Google
Пресс-аташе національної збірної України Олександр Гливинський в ексклюзивному коментарі для «УФ» розповів про майбутні спаринги першої команди та потенційного головного тренера для неї.

В кінці минулого року закінчився термін дії контракту між Українською асоціацією футболу та головним тренером збірної Олександром Петраковим. Хоч за умовами контракту була можливість його пролонгації, але сторони від цього відмовились. 

Вже більше місяця збірна України знаходиться без головного тренера та тренерського штабу в цілому. 26 березня наша збірна розпочне відбір на Євро-2024 виїздим поєдинком проти Англії в Лондоні на «Вемблі».

Так як часу до цього матчу залишилось не так багато, а питань щодо підготовки команди до старту турніру, та й до майбутнього тренерського штабу більше ніж відповідей, сайт «Український футбол» вирішив трошки прояснити ситуацію по збірній у Олександра Гливинського.

«Дата першого збору національної команди вже є»

– Коли перший навчально-тренувальний збір національної команди України?

– Є міжнародний календар збірних команд України, затверджений Виконкомом УАФ – була відповідна стаття на сайті УАФ. Згідно з ним збір починається 20 березня.

– Хто керуватиме збірною під час цього збору та першого матчу?

– Наразі з цього питання ведуться перемовини керівників комітету національних збірних УАФ з потенційними кандидатами. Як зазначив президент УАФ Андрій Павелко, головний кандидат – Сергій Ребров, в якого наразі чинний контракт з клубом.

«Щодо спарингів визначимося вже після призначення нових тренерів»

– В мережі шириться інформація, що старту відбору передуватиме контрольний матч із Еквадором в Іспанії. Можете підтвердити чи спростувати інформацію про якісь товариські матчі збірної України в 2023 році?

– Остаточне рішення щодо можливих матчів перед грою з Англією буде прийматися після призначення головного тренера збірної.

– Від Віктора Вацка з'явилась інформація щодо товариської гри збірної з Брентфордом 23 березня (там в них якраз є пауза), можете дати інформацію з цього приводу?

– Питання до Віктора Вацка та його джерел інформації. Офіційна інформація щодо цього буде на сайті УАФ ближче до збору.

Андрій Шевченко (не Миколайович), спеціально для «Українського футболу»