«Повернення до Динамо? Не хочу помилитися вчетверте»: Георгій Цитаїшвілі розповів про плани на наступний сезон

Переглядів 18289
Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
5 голосів
«Повернення до Динамо? Не хочу помилитися вчетверте»: Георгій Цитаїшвілі розповів про плани на наступний сезон
Георгій Цитаїшвілі. Фото: ФК Лех
22-річний грузинський вінгер Леха Георгій Цитаїшвілі, права на якого належать Динамо, у коментарі «УФ» розповів про свої кар’єрні плани на найближчий час.

Футболіст Динамо Георгій Цитаїшвілі у поточному сезоні виступає на правах оренди за Лех (24 матчі, один гол, дві результативні передачі). Його угода із польським клубом добігає кінця вже у червні цього року, а контракт із Динамо чинний до кінця сезону 2024/2025.

В ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» Цитаїшвілі розповів про свій стан справ у Польщі, а також плани на наступний футбольний сезон.

– Георгію, ми хотіли б дізнатися про вашу поточну ситуацію у клубі Лех. Чи розраховує на вас тренерський штаб та керівництво клубу після завершення орендної угоди?

– Наразі у мене все добре у цій команді. Щодо продовження співпраці із Лехом ми ще не розмовляли. У мене пів року контракту протягом яких я хочу якнайкраще проявити себе. 

Не хочу забігати наперед. Подивимося, як буде складатися ситуація. Коли відкриється літнє трансферне вікно, то сядемо і будемо щось спільно вирішувати. 

– Чи є у вас бажання повернутися до Динамо?

– Поки важко сказати. Це буде залежати від багатьох факторів. Наразі я повністю сконцентрований на своїй нинішній команді. Скоро на мене чекає відповідальний період у національній збірній. Все покаже час. Тим більше невідомо якою буде через пів року ситуація в Україні.

– Чи є у вас страх повертатися до України через війну?

– Ні, страху не має. Мої сумніви щодо повернення до Динамо пов’язані виключно зі спортивними моментами. Раніше я вже тричі хотів піти із Динамо, але усі три рази залишався, бо тренери казали, що розраховують на мене. Я помилявся і був на других ролях у команді. Не хочу помилитися вчетверте. Мені потрібно грати у футбол.

– У січні Динамо продало свого основного правого вінгера Віктора Циганкова. Можливо, це шанс для вас зайняти його позицію? 

– Звичайно, я продовжую уважно слідкувати за Динамо та його трансферними новинами. Про потенційну заміну Циганкова поки не думаю. Знову ж таки, наразі більше сконцентрований на теперішньому.

– Чи має Динамо перед вами якісь фінансові заборгованості?

– Ні, ніяких фінансових заборгованостей Динамо переді мною не має. У цьому плані у мене із клубом ніколи не було проблем.