Сергій КОВАЛЕЦЬ: «Нам протистоятиме хороший колектив із якісними футболістами в обоймі»

Переглядів 121
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів

Наставник молодіжної збірної України в інтерв’ю «УФ» розповів про підготовку команди до матчу відбору Євро-2015 із Швейцарією

— Сергію Івановичу, 11 листопада «молодіжка» знову зібралася разом. Скажіть, у якому настрої до розташування збірної прибули футболісти?

— Усі футболісти — у хорошому настрої, з позитивними емоціями. Це дуже важливо напередодні вкрай відповідальної гри для нашої команди. Помітно, що хлопці розуміють усю серйозність і складність нашої турнірної ситуації, тож готові докласти максимум зусиль для досягнення поставлених цілей.

— А як зі здоров’ям у ваших підопічних? Проблем ніхто не має?

— Усі гравці, слава Богу, здорові. Хочуть грати й добиватися результату. Цього разу команда підходить до гри у справді бойовому складі.

— Серед викликаних футболістів аж 5 новачків. Скажіть, дебютанти нормально влилися в колектив?

— По-перше, завдання нашої команди — підготувати виконавців для національної збірної України. По-друге, наш тренерський склад завжди слідкує за великою кількістю гравців, тому те, що в нас з’являються нові прізвища, цілком нормально. У колективі сприйняли новачків добре. Насправді, усе залежить тільки від них, адже те, як вони тренуватимуться та гратимуть, і стане мірилом їхньої успішності.

— Що скажете про команду Швейцарії? Чи вже вивчали гру суперника?

— Поєдинки наших суперників переглядав, зробив для себе певні висновки. А теоретичні заняття з командою ще попереду. Благо, час поки ще є.

— Якщо вже переглядали суперника, то, можливо, могли би виокремити когось персонально з табору швейцарців?

— Не хотів би загострювати свою увагу на якомусь одному гравцеві, адже гратимемо, найперше, з командою. Тому хочу сказати, що нам протистоятиме хороший колектив із якісними футболістами в обоймі. Гадаю, гра матиме непростий характер, і буде тяжкою для обох збірних. Їм також є що втрачати, відтак боротьба обіцяє бути серйозною.

— Швейцарія, як і Україна, поступилася вдома Хорватії. У нашій групі вималювався фаворит?

— Ні, я так категорично не говорив би. Уся боротьба попереду. Цей факт зайвий раз підтверджує, що в нас достатньо рівна група, й кожна команда претендує на вихід із неї. Безперечно, позиція хорватів наразі краща за нашу чи, скажімо, швейцарців, однак виокремлювати когось поки що зарано. Ще є матчі-відповіді, а, як відомо, у футболі курчат рахують по весні. Коли відбір закінчиться, тоді й говоритимемо, хто виправдав сподівання, а хто ні.

— Чи можна сказати, що матч із швейцарцями буде визначальним для українців?

— Відповім так: у нас ще є шість матчів, де маємо продемонструвати хороший футбол. Для нас кожна гра визначальна, адже будь-яка втрата очок може призвести до сумних наслідків. Якщо ми прикладемо зусилля та вміння, результат буде позитивним.

— Яким чином готуватимете підопічних до звітної гри?

— Готуємося в звичному режимі. Переглядаємо суперника, теоретично й практично розбираємо їхні дії. Словом, працюємо за планом.

Роман КИРІЄНКО.