Сергій ЛУКАШ: «ПИТАННЯ СТОСОВНО ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА ДОСІ ВІДКРИТЕ»

Переглядів 128
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФК «КАРЛІВКА» — ПРО ПІДГОТОВКУ КОМАНДИ ДО ДРУГОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ, НОВИЙ КУРС КЛУБУ ТА НАЙБЛИЖЧІ ЗАВДАННЯ ПОЛТАВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ

Міжсезоння в українському футболі триває. Клуби всіх трьох професійних дивізіонів продовжують плідну підготовку до весняної частини змагань. Серед них і друголіговий клуб «Карлівка», який за літньо-осінню частину першості зумів себе зарекомендувати як один із найнепоступливіших колективів. Проте згодом клуб залишив головний тренер Андрій Зав’ялов, і обов’язки головного наставника були закріплені за генеральним директором команди Сергієм Лукашем. Саме тому «УФ» вирішив поспілкуватись із очільником ФК «Карлівка» особисто та дізнатись, як саме полтавський колектив готується до поновлення чемпіонату та які завдання стоять перед клубом за кілька тижнів до поновлення першості.

— Сергію Митрофановичу, розкажіть, як нині справи в «Карлівки» та чи готується вже команда до весняної частини чемпіонату?

— Так, наша команда вийшла з відпустки й уже тиждень як готувалася у Полтаві до другої частини першості. Із десятого числа ми вже перебуваємо в Гребінці Полтавської області, де продовжили тренувальний збір. Згодом плануємо, що проведемо підготовку впродовж наступних двох тижнів у себе вдома, в Полтаві, а там далі вже буде видніше. Подивимося також, якою буде погода, бо є бажання тренуватися на зелених полях на останньому зборі перед відновленням другої частини чемпіонату. Додам, що на сьогодні на порядку денному немає жодних спаринг-поєдинків, ми плануємо їх проводити з двадцятого числа, адже наразі ми поки що закладаємо фізичну основу до старту першості. А вже згодом будемо проводити й контрольні поєдинки на синтетичному полі на базі «Полтави». Поч­нуться й ігрові, й тактичні вправи.

Не можу не спитати про найважливіше — питання стосовно головного тренера команди. Після того, як клуб залишив уже колишній наставник Анд­рій Зав’ялов, ви виконуєте обов’язки керманича. Чи планує «Карлівка» підійти вже з новим головним тренером до старту другої частини чемпіонату?

— Ми зараз займаємося цим питанням. Воно наразі відкрите.

— Тобто ви в пошуку?

— Так-так. До кінця нинішнього чемпіонату залишилося небагато — всього три місяці, тому не хочеться просто так узяти тренера. Хочеться взяти тренера саме з перспективою.

— У зв’язку із цим, як щодо змін у самій команді? Чи багато новачків перебувають на перегляді?

— Ми уклали договір із нашим інтернатом, і беремо молодих футболістів на оглядини до нашої команди. Станом на сьогодні (розмова відбувалась у вівторок. — В. Б.) можу сказати, що вже уклали договори з двома місцевими виконавцями — Іваном Мануляком та Віктором Щекальовим. Наразі в «Карлівці» на перегляді перебувають ще дванадцятеро молодих футболістів, 1995–1997 років народження. Згодом маємо вже остаточно визначитися, хто гратиме за першу команду.

— А як стосовно тих, хто залишив команду?

— Команду залишила чимала кількість людей — голкіпер Роман Чумак, захисник Олександр Артеменко, півзахисник Максим Гаврась… Загалом залишили команду чоловік п’ять чи шість. Ми взяли курс на омолодження складу, орієнтуватимемося на вихованців місцевого футболу.

— Звідси й наступне питання: які цілі стоять перед командою на решту сезону?

— Головне завдання зараз — підготувати молодих футболістів і створити боєздатний колектив. Адже так одразу складно ставити високі завдання та вимагати високих результатів, коли така велика кількість футболістів у команді, яких ти ще не знаєш. Повторюся, завдання зараз — «награти» молодих, перевірити їх, чи готові вони до подальших футбольних баталій. Якщо підсумувати все одним реченням, ми ретельно готуємося та омолоджуємо склад команди за рахунок місцевих футболістів.

— Я так розумію, що питання щодо підвищення «Карлівки» в класі — вихід до першої ліги — вже ставитиметься з початку наступного сезону?

— Знаєте, це ми вже переговоримо з керівництвом клубу — президентом Андрієм Олексійовичем Соколом, і тоді вже зможемо сказати щось конкретніше. Усе буде залежати від того, як ми зараз гратимемо у чемпіонаті. Однак зауважу, що з нас цю задачу ніхто не знімав. Треба зараз реально дивитися на речі та не робити поспішних висновків.

Володимир БОБИР.

X