Володимир ШАРАН: «Доля нашого клубу вирішиться після зустрічі з керівництвом»

Переглядів 121
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Очільник «Олександрії» був небагатослівним, адже найважливіші питання вирішуватимуться незабаром, коли функціонери повідають, чи готовий клуб до підвищення в класі

Нині «Олександрія» — один із головних претендентів на те, щоби наступного року зайняти місце серед 16 найкращих колективів України. Виникали розмови, мовляв, втримувати два клуби на професійному рівні керівництво клубів однієї області не буде. Справа в тому, що функціонери, котрі опікуються олександрійським клубом, також фінансують інший першоліговий клуб — «Украгроком». Тому, коли зайшла мова про перехід до сильнішої ліги, стає не зрозуміло, чого слід очікувати в другій частині змагань. Відтак на тему про подальші плани представників Кіровоградщини вирішили поспілкуватись із керманичем «Олександрії».

— Володимире Богдановичу, якщо раніше можна було говорити навіть про спад у грі команди, то нині виступи олександрійського колективу слід оцінювати як підйом?

— Однозначно відповісти тяжко. Команда давно не програвала — це має своє позитивне відображення на психологічному стані футболістів. Чисто теоретично: якщо було би зіграно ще п’ять турів цього року, то, скоріше за все, перше місце було би за нами.

— На міжсезонний антракт йдете на другій сходинці, поступаючись лише лідеру змагань — донецькому «Олімпіку». Випливає запитання, чи виникають на Кіровоградщині думки про повернення до прем’єр-ліги?

— На даний момент мені складно дати відповідь. Незабаром відбудеться зустріч із президентом клубу. Відтак можу лише сказати, що доля нашого клубу вирішиться після зустрічі з керівництвом.

— А конкретно у вас є бажання стати одним із кращих клубів першої ліги та, зрештою, підвищитись у класі за результатами цього сезону?

— Особисто в мене, звичайно, є бажання. Спілкуючись із гравцями та оцінюючи їхні виступи, можу додати, що в моїх підопічних також є націленість на здобуття однієї з путівок до прем’єр-ліги. Повторюся: не знаю, що із цього приводу думає президент клубу.

— Ваша команда не програвала впродовж восьми турів. Можна говорити, що ви задоволені останніми результатами?

— Безумовно, не можу сказати, що не задоволений виступами своїх підопічних. До прикладу, останній поєдинок із «Геліосом», у якому мали перемагати. Чи не так… Ми були ближчими до перемоги. А таких двобоїв, на превеликий жаль, було вдосталь, коли просто не таланило взяти гору в зустрічі.

— Уже розібралися, чого не вистачає олександрійцям, аби завершити гру з логічним підсумком?

— Як уже казав, інколи талан не на нашій стороні. Подекуди гравці недопрацьовують у окремих моментах. Саме тому не виходить забити той потрібний один м’яч. А так, у принципі, все нормально. Найголовніше те, що ми не поступаємося майже нікому.

— Розпочалася довга зимова перерва, коли більшість клубів вирішують свої селекційні питання. «Олександрія» також підсилюватиме склад?

— Давайте поговоримо посеред тижня, тоді я зможу більше часу приділити та детальніше відповісти на ваші питання. Як можу щось говорити, якщо (умовно) завтра все може змінитись?

Євген ДЕМЯН.