В’ячеслав МАЗАРАТІ: «В. о. гендиректора «Миколаївобленерго» сказав, що більше не буде фінансувати «Енергію»

Переглядів 110
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів

Наставник миколаївських «енергетиків» розповів про причини невиїзду команди до Тернополя та майбутні перспективи

— В’ячеславе Григоровичу, скажіть, чому ваша команда не виїхала на матч із «Тернополем»?

— Наш генеральний спонсор «Миколаївобленерго» напередодні вищезгаданої вами гри повідомив, що з початку листопада припиняє фінансувати нашу команду. У середу, по обіді, мене до себе викликав виконуючий обов’язки генерального директора даного підприємства й сказав, що більше не буде матеріально підтримувати «Енергію». Ось і все. Із чим це пов’язане, не знаю. Однак усе це відбулося доволі-таки несподівано. Тому нам фізично не вистачило часу, щоби підстрахуватися й знай­ти резервні кошти для виїзду на гру.

— Чи є гарантії, що «енергетики» дограють бодай до кінця осінньої частини?

— У принципі, ми переговорили з президентом клубу й начебто знайшлися люди, котрі готові нас підтримати до зимової паузи. Нам усього залишилося провести два поєдинки, тому, гадаю, матчі з Макіївкою та Дніпродзержинськом ми все ж дограємо. Як там буде далі, сказати не можу, однак зимова пауза велика, можливо, зможемо знайти нових меценатів, готових подати нам руку допомоги. Будемо шукати, щось думати. Команду напризволяще кидати точно не будемо.

— До офіційної заяви виконуючого обов’язки гендиректора щось віщувало скору біду?

— Ні, все було цілком нормально. Ми ж не знаємо, які там у них проблеми в компанії, що в них там змінилося. Для нас їхнє рішення стало повним розчаруванням і шоком.

— Подейкують, що перед тренерським складом і футболістами «Енергії» були затримки по заробітній платні… Інформація відповідає дійсності?

— Так, певні затримки були, та й наразі залишаються невеликі борги. Однак це не смертельно.

— Також перед початком сезону говорилося про побудову нової бази для команди. Ці плани так і залишилися на папері?

— Розумієте, в нас був проект щодо реконструкції стадіону, проте коли там провели перевірку, з’ясувалося, що ремонтувати його немає жодного сенсу через близьке розташування підземних вод. Там головна проблема в газоні, але, враховуючи вищезгадані перешкоди, покращувати його немає жодного сенсу.

— Як футболісти поставилися до такої новини? Чи не збираються вони залишати команду?

— Звісно, це неприємно для них. Поки не знаю, чи мають вони якісь пропозиції, чи ні, однак до кінця сезону дограємо нинішнім складом. Окрім того, щоби кудись перейти, потрібно себе якнайкраще проявити. Тому наразі ніхто нікуди ще не втік.

— Те, що команда проводить свої матчі в Первомайську, це для вас плюс чи мінус?

— Скажу, що, скоріше, плюс, аніж мінус, адже відвідуваність у нас одна з найкращих у лізі. Це останнім часом уболівальники трішки охололи до футболу, тому що нам доволі часто доводиться грати посеред тижня в ранній час. Певна річ, звідки ж тим уболівальникам взятися? Тим не менш, на «Енергію» ходять, цікавляться. Ми для них, немов рідними стали. До того ж, із Первомайськом ми добре познайомилися, ще коли на обласній першості виступали, тому у цьому плані все нормально.

Роман КИРІЄНКО.