В’ячеслав ШАРПАР: «До гри з галичанами заборгованість мають ліквідувати»

Переглядів 53
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Півоборонець закарпатського ФК щиро розповів про трансфер до ужгородської команди, матч із «Металістом» і прагнення повернутися до Харкова

— В’ячеславе, пригадую, що узбекистанському «Бунедкору» ви не підійшли нібито через неготовність до поновлення чемпіонату, натомість у неділю українські вболівальники пересвідчились у зворотному. Розкажіть, що це: Мирджалол Касимов не туди дивився, чи В’ячеслав Грозний уміє швидко відновлювати гравців?

— Ні, ви не там копаєте — справа зовсім у іншому. В’ячеслав Вікторович просто вірив у мене. Ви ж не знаєте, але Грозний мене кликав до говерлян ще раніше. А коли тобі довіряє головний тренер, тоді й кондиції швидко відновлюються. Образи на Касимова та «Бунедкор» абсолютно немає, навіть через те, що довелось їхати з Узбекистану. Чесно кажучи, в мене й бажання туди перебиратися не було.

— А чому тоді раніше не поповнили лави ужгородців?

— Зрозумійте, не все від мене залежало в тій ситуації. Якби я все вирішував, то ще з початку перейшов би до «Говерли». Як говорив, кликали мене вже давно. Чому тоді обрав «Бунедкор»? Хотілося бодай десь грати, тренуватись, адже самотужки складно набирати форму.

— До речі, до якого часу у вас розрахований договір із харківським ФК?

— Хм… Думаю, це — особисте.

— Перший же матч у складі ужгородців грали проти клубу, в якому, власне, перебуваєте на контракті. Певне, на цю зустріч по-особливому налаштовувались?

— Ні, бо особливого настрою на «Металіст» не було. Готувався до харків’ян, як і до будь-якого суперника. Як бачите, наша робота не була марною. Відтак здобули такі потрібні нам залікові пункти.

Невже не виникало думок, що було би непогано зіграти у свій найкращий футбол, забити м’яч-другий та привернути увагу нинішніх тренерів слобожан, щоби задумались про ваше відкликання з Ужгорода?

— Та це всього лише одна гра. У глобальному сенсі це би нічого миттєво не змінило. Для цього потрібно регулярно виступати на хорошому рівні. Саме цього й прагну, захищаючи честь «Говерли».

— У двобої ви відзначилися результативним ударом, прочитавши задум Гуйє, ще й незабаром випередивши Горяїнова. Певне, на тренуваннях із «жовто-синіми» вже бачили щось схоже у виконанні Папи?

— Звичайно, коли довго тренуєшся із футболістами, то в пам’яті відкладаються елементи, котрі вони час од часу застосовують. У цій площині я був, певно, найбільш обізнаний із своїх нинішніх партнерів. А загалом, думаю, не варто акцентувати увагу на цьому окремому моменті гри.

— Якщо говорити про гру у цілому, то їхали до Харкова з думками лише про перемогу?

— Звісно, що їхали до Харкова за максимальним результатом. Та, попри все, «Металіст» залишається потужною командою. Тому, навіть виходячи з нинішніх кадрових ресурсів, вони спроможні виконувати серйозні завдання. Повірте, в подальшому там буде ще сильніший колектив. Отож, не дивно, що «Говерлі» було непросто розписати мирову.

— Чи хотіли би продовжити співпрацю з таким фахівцем, як Грозний?

— Якщо сюди приїхав, отже, маю бажання й надалі грати під орудою В’ячеслава Вікторовича. А далі — буде видно. Я ж не знаю, як життя складеться після завершення оренди в закарпатців.

— Іще не втрачаєте надію на те, що зможете із часом закріпитись у «Металісті», в якому недавно змінився наставник?

— Я ж кажу вам, усе покажуть мої виступи. Попереду в нас десять турів, якщо зумію себе проявити, то стану на крок ближче до цього. Зараз усе залежить винятково від мене. А потім — сідатимемо за стіл перемовин і разом вирішуватимемо.

— Наступний суперник — «Карпати». Відчуваю, налаштовуєтеся й з львів’янами здобути хороший результат?

— Авжеж! Тим паче, що гратимемо перед своїми вболівальниками. Зимова перерва стала надто затяжною, на мою думку, в Ужгороді вже мали би скучити за великим футболом. Потрібно добре готуватися до цього протистояння, відтак продовжувати набирати очки.

— Чи відчувається особлива важливість за результат двобою з львів’янами?

— Безумовно. У команді теж усвідомлюють, що це — західноукраїнське дербі. У цьому випадку потрібно по-особливому налаштовуватися та намагатись грою порадувати наших шанувальників.

— Які цілі на сезон керівництво ФК ставить перед командою, а ви — перед собою?

— Завдання функціонери наче й не ставили перед нами. Можливо, на цьому тижні щось озвучать, коли прилетять до Ужгорода. Особисте завдання? Допомагати команді щоматчу здобувати максимальний результат. При цьому розраховую на регулярну ігрову практику.

— Повернення керівництва пов’я­за­не з анонсованим поверненням заборгованостей по заробітній платні?

— Так-так… Сподіваюся, на цьому тижні, як і обіцяли, «закриють» чимало питань, які виникли останнім часом. Справді, перед нами, гравцями, існує заборгованість, але до гри з галичанами її повинні ліквідувати. Відтак нам буде легше працювати, особливо гравцям, які в команді вже давно.

Євген ДЕМЯН.