«Є дві кандидатури, з якими ведемо перемовини»: віце-президент ФК Васт Шиманець – про масовий відхід тренерів та зміни у команді

Переглядів 22672
Павло Клименко Павло Клименко
5 голосів
«Є дві кандидатури, з якими ведемо перемовини»: віце-президент ФК Васт Шиманець – про масовий відхід тренерів та зміни у команді
Антон Шиманець. Фото: Google
Віце-президент та спортивний директор ФК Васт Антон Шиманець розповів «УФ» останні новини у миколаївському клубі.

Після закінчення сезону ФК Васт оголосив про зміни в тренерському штабі команди. Головний тренер Ігор Єрмаков та його асистент Вадим Шутенко стали помічниками Владислава Лупашка в Інгульці. Ще один асистент Єрмакова – Дмитро Назаренко, приєднався до тренерського штабу Кременя, а тренер воротарів Андрій Товт буде працювати в харківському Металісті 1925.  

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Антон Шиманець пояснив, хто готує команду до нового сезону на зборах і над чим працюватиме Васт під час міжсезоння. До слова, Васт збирається перейменуватися на ФК Миколаїв 1920 та змінити емблему.

«Зараз виконувачем обов’язків головного тренера є Чорній»

– Антоне Володимировичу, після закінчення сезону Васт залишили майже всі тренери команди. Це було рішення клубу чи тренерів?

– У всіх цих тренерів з’явилися пропозиції. Ми з ними переговорили і прийняли рішення їх відпустити.

– Чи є вже кандидати, хто стане новим головним тренером Васта?

– Зараз виконувачем обов’язків головного тренера є Артем Чорній, але є дві кандидатури, з якими ведемо перемовини.

«У новому сезоні плануємо грати у Миколаєві»

– Відомо, хто з гравців залишить команду?

– Так, вже є список футболістів – Дмитро Сартіна, Ростислав Сидоренко, Дмитро Рудик та Олександр Головін. Завершилася оренда у Радіона Лісняка, він повернувся у Кремінь.

– Де зараз команда проводить тренування?

– Ми зібралися 25 червня у Миколаєві, де розпочали підготовку до нового сезону. Спаринги? Ще повного списку немає, через декілька днів оголосимо план підготовки.

У новому сезоні плануємо грати у рідному місті.