Юрій ОКУЛ: «Люди виходять і відбувають номер»

Переглядів 114
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Головний тренер новокаховської «Енергії» — про останні результати команди

«Енергія» з Нової Каховки останніми турами не тішить уболівальників — востаннє в першості команда перемагала ще в 15 турі. «УФ» вирішив поцікавитись у головного наставника команди, у чому криється головна причина останніх поразок.

— Юрію Володимировичу, ваша команда в останніх турах не здобуває очок. Як вважаєте, у чому головна причина таких невдалих результатів?

— Величезна, я би сказав, головна причина цього в тому, що в нас відсутня конкуренція. Я вже не раз на це звертав увагу.

— У команді? Я правильно розумію?

— Так. Дуже тяжко не мати психологічної відповідальності та переживань за можливість потрапляння до основного складу. Люди настільки нехлюйськи ставляться до того, що просто виходять і відбувають номер на футбольному полі. Зрозуміло, що ніякої провини я із себе не знімаю. У нашій команді, на жаль, обмаль футболістів — 18 у заявці та три голкіпери. До цього ще додати травми, дискваліфікації, які впливають на те, що ми на виїзні матчі вирушаємо з одним запасним польовим гравцем. У зв’язку із цим, люди розуміють, що вони є незамінними… на даний момент. Можливо, так воно й є.

— Чи плануєте у майбутньому якісь кадрові зміни?

— Так, це буде сто відсотків. Ми вже мали розмову з президентом клубу на предмет того, щоби в нас було бодай двадцять повноцінних футболістів. Серед яких буде сім захисників, аби було по одному на кожну позицію, вісім півзахисників, знову ж таки, щоби люди могли конкурувати, троє нападників і пара голкіперів. Потрібно ротацію робити повністю, тому що те, що в нас відбувається… ми ніби й граємо, забиваємо м’ячі, а по суті — команда найбільше пропускає в першості. Забивати по два чи три м’ячі за гру, але при цьому пропускати по чотири — дуже тяжко виграти.

— Тобто, ви з нетерпінням чекаєте на зимову перерву…

— Дуже. Аби вдихнути на повні груди й отримати ковток свіжого повітря, адже нам дуже-дуже складно. Ми не маємо можливості підбирати кваліфікованих виконавців, але, в крайньому випадку, молодих хлопців, які би хотіли грати, 1993 чи 1994 років народження, можливо, й 1995-го. Ми шукатимемо, запрошуватимемо таких до команди з однієї простої причини — ми краще будемо їх навчати, тож хлопці хотітимуть грати, відтак буде конкуренція, а конкуренція — запорука успіху. Це не я вигадав, це давно вже відомо.

Володимир БОБИР.