«Зміни обов’язково будуть»: головний тренер Хуста Циткін незадоволений виступом команди у першому колі

Переглядів 14793
Павло Клименко
Павло Клименко
3 голоси
«Зміни обов’язково будуть»: головний тренер Хуста Циткін незадоволений виступом команди у першому колі
Володимир Циткін. Фото: Google
Дебютант Другої ліги – закарпатський ФК Хуст, ‒ на зимову перерву пішов на шостому місці турнірної таблиці. Головний тренер команди Володимир Циткін поділився своїми враженнями та розказав про плани на майбутнє.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» головний тренер Хуста Володимир Циткін розповів про плани команди на зимову перерву та кадрові зміни у колективі.

«Зміни обов’язково будуть»

– Володимире Борисовичу, розкажіть про плани на зимову перерву.

– Команда зібралася 26 січня і з цього дня розпочала тренування.

– Що можете сказати про зміни у команді?

– Щодо футболістів можу поки що сказати наступне: всі повинні приїхати і всі повинні бути на тренуваннях. У всіх хлопців є контракти. 

З команди поки що ніхто не пішов і ніхто не прийшов. Буде кілька футболістів на перегляді. Зміни обов’язково будуть, але зараз ще рано про це говорити.

«У нас немає завдання відразу вийти у Першу лігу»

– Де Хуст буде проводити збори?

– Весь час на Закарпатті: будемо грати контрольні матчі з місцевими командами, можливо, приїдуть також колективи із інших областей України.

Якщо буде зимова першість області, можливо, також візьмемо участь. Вже по ситуації будемо вирішувати.

– Які завдання на другу частину сезону?

– Ми не дуже задоволені нашим виступом у першому колі, тому будемо намагатися піднятися у турнірній таблиці якомога вище. Завдання буде дуже просте – вигравати кожен наступний матч. Я вже про говорив хлопцям неодноразово.

У нас немає завдання відразу вийти у Першу лігу, але ми хочемо грати у такий футбол, щоб були задоволені наші вболівальники та керівництво клубу. Тому, повторюсь, завдання ‒ вигравати кожну наступну гру, а там вже як буде – побачимо.