На Кіпрі дива не сталося: Дніпро-1 знову поступився АЕКу і тепер змінить Лігу Європи на Лігу конференцій

Переглядів 292
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
АЕК – Дніпро-1. Фото: Дніпро-1
У Ларнаці команда Олександра Кучера не тільки не змогла відіграти фору в один м’яч, яку отримала в першому матчі, але й не поклала жодного очка до таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Сьогодні на Кіпрі Дніпро-1 проводив матч-відповідь проти АЕКу з Ларнаку. Від результату двобою залежало, яка з команд залишиться у Лізі Європі, а яка штурмуватиме груповий раунд Ліги конференцій.

Шанси, які залишалися у підопічних Олександра Кучера після домашньої гри у словацькому Кошице (1:2), зійшли нанівець вже після першого тайму. На 20-й хвилині банальний навіс господарів з кутового завершився серією помилок оборони Дніпра-1, в результаті чого Дьюрчо пробив у ближній кут, а м’яч, зачепивши Сватка, влетів у сітку.

Другий гол АЕКу вийшов ще більш не зрозумілим. Бразильський голкіпер українського клубу навіть не намагався дістати м’яч, який неквапливо перелітав через нього після удару головою від Рафи Лопеша – 2:0.

Після перерви кіпріоти відзначилися ще раз. На 77-й хвилині Енглезу класним ударом з льоту замкнув навіс з правого флангу – 3:0.

Таким чином Дніпро-1 продовжить свою європейську кампанію у груповому раунді Ліги конференцій, жеребкування якого відбудеться вже завтра, 26 серпня. Того ж дня своїх суперників по групі Ліги Європи дізнаються АЕК і, що важливіше, київське Динамо.

Шахтар представлятиме нашу країну у Лізі чемпіонів, де його суперниками стануть мадридський Реал, німецький Лейпциг і шотландський Селтік.