Русин зіграв проти Ньюкасла у Кубку Англії: чи пройшов Сандерленд далі і які оцінки виставили українцю

Переглядів 2665
Назарій Русин. Фото: ФК Сандерленд
Сандерленд на своєму полі зіграв проти Ньюкасла у матчі 1/32 фіналу Кубку Англії. Назарій Русин вийшов у стартовому складі, але не зміг завадити поразці господарів.

У суботу, шостого січня, Сандерленд прийняв Ньюкасл Юнайтед у поєдинку 1/32 фіналу Кубку Англії. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 3:0.

Український нападник Назарій Русин вийшов у стартовому складі та провів на полі 88 хвилин. На відміну від матчу проти Престона (2:0), українець не зміг забити.

Сандерленд більш ніж півгодини тримався проти команди АПЛ, однак під кінець першого тайму Деніел Баллард відзначився автоголом і дозволив Ньюкаслу вийти вперед.

Перевагу «сорок» подвоїв шведський форвард Александер Ісак на самому початку другої половини поєдинку.

До розгромного рахунок довів все той же Ісак, який в кінці зустрічі з пенальті забив третій м'яч у ворота господарів

Кубок Англії. 1/32.

Сандерленд – Ньюкасл – 0:3

Голи: Баллард (автогол – 35'), Ісак (46', пенальті – 90')

Відомі статистичні портали оцінили виступ Русина в цьому матчі, виставивши йому посередні бали:

• WhoScored – 6.1/10;
  • SofaScore – 6.6/10.

Через цю поразку Сандерленд завершив свої виступи в нинішньому розіграші Кубку Англії.

• Команда Русина наразі посідає шосту сходинку в Чемпіоншипі, маючи 40 очок за 26 турів.
  • В наступному матчі 13 січня Сандерленд на виїзді зіграє проти Іпсвіча.
  • Форвард збірної України провів вже 11 поєдинків в цій кампанії, забив гол та віддав асист.