Забарний вперше за чотири місяці не вийшов у старті Борнмута: на очах українця команда видала феєричний камбек

Переглядів 5598
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
Борнмут на виїзді зіграв проти КПР у матчі 1/32 фіналу Кубку Англії. Ілля Забарний вийшов лише на заміну, а його команда відігралася з 0:2 після першого тайму.

У суботу, шостого січня, Борнмут в гостях провів поєдинок 1/32 фіналу Кубку Англії проти КПР з Чемпіоншипу. Матч закінчився вольовою перемогою команди Андоні Іраоли із рахунком 3:2.

Український центральний захисник Ілля Забарний залишився на лаві запасних вперше в цьому сезоні та вийшов на поле на 84-й хвилині. Востаннє Ілля пропускав гру ще 29серпня в матчі Кубку ліги проти Суонсі (3:2).

В кінці першого тайму господарі забили два голи за дві хвилини, завдяки точним ударам Сінклейра Армстронга та Ліндона Дайкса. Однак вже у другій половині матчу підопічні Іраоли проявили характер та перевернули хід гри.

Спочатку відзначився Маркус Таверньє, пісоя чого Кейффер Мур зрівняв рахунок. А на 69-й хвилині Джастін Клюйверт забив третій гол Борнмута, який у підсумку став переможним.

Кубок Англії. 1/32.

КПР – Борнмут – 2:3

Голи: Армстронг (40'), Дайкс (42') – Таверньє (49'), Мур (58'), Клюйверт (69')

• В турнірній таблиці АПЛ команда Іраоли йде на 12 місці, маючи 25 очок та матч в запасі.
  • Забарний в цьому сезоні провів усі 19 поєдинків в рамках чемпіонату, а також зіграв у двох зустрічах Кубку ліги.
  • Контракт українського захисника з Борнмутом розрахований до 30 червня 2028 року.