Без Мудрика та Ваната: молодіжна збірна України з перемоги стартувала на Євро-2023

Переглядів 12023
Збірна України U-21 вдало розпочала виступи на чемпіонаті Європи-2023. Підопічні Руслана Ротаня у Бухаресті здолали однолітків з Хорватії.

Молодіжна збірна України з перших хвилин не відходила від своєї гри, попри те, що більшість часу м'яч контролювали хорвати. Витримавши стартовий тиск, наша команда змогла здивувати балканську команду.

Для перемоги українцям вистачило по голу в кожному з таймів. На 19-й хвилині Кащук продемонстрував блискучу техніку, накрутив кількох суперників та ударом з меж карного майданчика відкрив рахунок у поєдинку. Найбільш реальна нагода Хорватії зрівняти рахунок була в Булата, але Трубін впорався з його ударом зі штрафного. Команди пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь України.

Українцям вдалося забити швидкий гол після на старті другої 45-хвилинки. Кащук своїм пасом знайшов голову Сікана, який виграв другий поверх та спрямував м'яч у сітку воріт суперника. Вінгер Шахтаря, який цей сезон провів в оренді в азербайджанському клубі Сабах, до забитого голу додав ще й результативну передачу.

Маючи комфортну перевагу, українці вирішили грати по рахунку. В час, що залишився, хорвати мали моменти біля воріт Трубіна, але у вирішальний момент суперник не міг конвертувати свої шанси в голи.

Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України з рахунком 2:0, яка дозволила на декілька годин очолити групу В. Сьогодні свій поєдинок проведуть суперники команди Руслана Ротаня. Господарі турніру румуни протистоятимуть ровесникам з Іспанії. Гра розпочнеться о 21:45.