«Це наше майбутнє, тому більше уваги сюди»: Павлов сказав, на чому має зробити акцент Шевченко в УАФ

Переглядів 437
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Це наше майбутнє, тому більше уваги сюди»: Павлов сказав, на чому має зробити акцент Шевченко в УАФ
Микола Павлов. Фото: Google
Микола Павлов відреагував на той факт, що Андрія Шевченка було призначено головою Української асоціації футболу. На цій посаді він замінив Андрія Павелка.

Президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Павлов відреагував на те, що Андрій Шевченко став очільником УАФ:

«Хочеться, щоб Андрій Шевченко в якості президента УАФ був схожий на Шевченка футболіста і тренера, коли сам грав і тренував нашу національну команду. Вважаю, що та збірна, якою керував Шевченко показувала найкращий футбол за часи нашої незалежності», – сказав Павлов в інтерв’ю «Українському футболу»

Також колишній коуч Ворскли розповів, які в нього сподівання на Шевченка та його команду:

«Насамперед, УАФ треба подбати про масовий і юнацький футбол. Це наше майбутнє, тому більше уваги сюди. А ще на розвиток інфраструктури клубів. Зараз команд у нас багато, однак зазвичай вони всі щось орендують. Свого дуже мало». 

Також Павлов навів у приклад проект Лівого берега:

«В цьому плані потрібно брати приклад із команди Лівий Берег, на те, що зробив у плані розвитку інфраструктури Микола Лавренко та ваш покірний слуга (Микола Павлов є почесним президентом футбольного клубу Лівий Берег, – прим. О.П.). Андрій Миколайович Шевченко про це знає, тому пообіцяв, після того, як його оберуть президентом, один із перших візитів зробити саме на Лівий Берег».

  • Шевченка головою УАФ було обрано 25 січня. На цій посаді він замінив Андрія Павелка.
  • Віце-президентами в організації було призначено Павла Бойчука, Сергія Реброва та Олександра Шевченка.