«Це точно стане втіленням моєї мрії»: Кучерявий з Сент-Джонстона висловився про участь на Олімпіаді

Переглядів 277
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Це точно стане втіленням моєї мрії»: Кучерявий з Сент-Джонстона висловився про участь на Олімпіаді
Максим Кучерявий. Фото: Google
21-річний український півзахисник Максим Кучерявий прокоментував своє бажання взяти участь в Олімпійських іграх, які прийматиме столиця Франції Париж.

Хавбек шотландського Сент-Джонстона та збірної України U-21 Максим Кучерявий, кандидат до олімпійської збірної, розповів про унікальну можливість виступити в Олімпійських іграх 2024 у Парижі.

«Хоча дехто може сказати, що футбол на Олімпійських іграх не такий масштабний, як на чемпіонаті світу чи Європи, для мене він завжди був на дуже високому рівні. Я завжди хотів відчути, як це – брати участь в Олімпіаді. Якщо я отримаю шанс, це точно стане втіленням моєї мрії», – сказав Кучерявий в інтерв’ю ФІФА.

Також український талант додав такі слова:

«Перегляд Олімпійських ігор принесе країні багато радості. Я впевнений, що всі спортсмени України, які візьмуть участь у турнірі, зроблять усе, щоб наш народ пишався країною»

  • Восени 2023 року Максим Кучерявий був викликаний у збірну України U-21, яка під керівництвом Унаї Мельгоси здобула п’ять перемог поспіль у п’яти матчах. 
  • Раніше молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня на Євро-2023 U-21 дійшла до півфіналу і здобула право на участь в Олімпійських іграх 2024.
X