Чи може збірна провести півфінал плей-оф відбору ЧС-2026 у Швеції чи Україні? Представник УАФ дав відповідь

Переглядів 6
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
0 голосів
Чи може збірна провести півфінал плей-оф відбору ЧС-2026 у Швеції чи Україні? Представник УАФ дав відповідь
Віталій Плецан. Фото: Ігор Бурбас
Пресаташе збірної України Віталій Плецан відреагував на інформацію про пропозицію з боку збірної Швеції провести матч раунду плей-оф кваліфікації чемпіонату світу 2026 року на полі «тре кунур».

Пресаташе збірної України Віталій Плецан прокоментував інформацію про те, що команда Швеції запропонувала зіграти очний поєдинок етапу плей-оф відбору на ЧС-2026 на полі «тре кунур».

Раніше менеджер збірної Швеції Стефан Петтерссон заявив, що представники збірної України вже отримали офіційну пропозицію про проведення очного поєдинку на території його країни, проте фінального рішення ще не прийнято.

За словами Плецана, він нічого не знає про цю ідею і вважає такий варіант нереалістичним. Так само він оцінив ймовірність проведення гри на території України.

«Пропозиція зіграти у Швеції? Я такого не чув. Це, мабуть, нереалістичний варіант. Це справді не буде наш домашній стадіон. Можливість зіграти в Україні? Якщо війна закінчиться, це варіант. Але я думаю, що це також нереалістична надія», – сказав Плецан для шведського порталу Aftonbladet. 

  • Півфінали та фінали європейської кваліфікації заплановані на 26 та 31 березня 2026 року.
  • Переможець протистояння між українцями і шведами зіграє за путівку на чемпіонат світу з найсильнішим за підсумками матчу поляків і албанців.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри