Чи підтримує Стаховський виїзд під час війни українських футболістів у Європу: тенісист пояснив свою думку

Переглядів 105
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Чи підтримує Стаховський виїзд під час війни українських футболістів у Європу: тенісист пояснив свою думку
Групове фото збірної України. Фото: УАФ
Колишня перша ракетка України серед чоловіків, а нині військовослужбовець Сергій Стаховський, вважає, що українські футболісти мають право грати за кордоном.

Не ухилянти, а наші амбасадори в Європі. Військовослужбовець Центру спеціальних операцій СБУ «Альфа» Сергій Стаховський впевнений, що футболісти збірної України мають право грати у Європі, а претензії до них з боку деяких фанів, мовляв, вони порушують закон про мобілізацію, є необґрунтованими.

«Ми ж усі вболіваємо, коли грає національна збірна і коли вони, виходячи на Євро, обіграли Ісландію. Для того, щоб у цій збірній були кадри, які якісно відповідають рівню футболу у світі, нам треба, щоб якомога більше наших футболістів грали за кордоном.

Чим більше їх там буде, тим вищою буде якість безпосередньо футболістів в збірній і, якщо чесно, тим вищою буде якість футболу в Україні. Якщо клуби бачать, що вони виховують якісних гравців, які втримуються в Європі, вони розуміють, що це певна модель ведення бізнесу, тому що будь-який спорт - це комерція», –  розповів Стаховський в інтерв’ю РБК-Україна.

  • Сергій Стаховський дав об’ємне та ексклюзивне інтерв’ю нашим колегам з Sport-express.ua, де також розповів чимало цікавого. Ознайомитися з ним можна за ПОСИЛАННЯМ.

Розклад матчів збірної України в групі Е

  • 17 червня. Румунія – Україна (16:00)
  • 21 червня. Словаччина – Україна (16:00)
  • 26 червня. Україна – Бельгія (19:00)

Відзначимо, що чемпіонат Європи 2024-го року відбудеться на полях Німеччини з 14 червня по 14 липня.

  • Найвищим досягненням національної збірної України на Євро є вихід до 1/4 фіналу у 2020 році. Далі у турнірі синьо-жовтих не пустили англійці, які розбили команду Андрія Шевченка з рахунком 4:0. 
  • Чинним чемпіоном Старого світу є національна команда Італії.