«Чому Україна не може повторити шлях Марокко?»: Циганик вважає, що збірна України могла вистрілити на ЧС-2022

Переглядів 474
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Чому Україна не може повторити шлях Марокко?»: Циганик вважає, що збірна України могла вистрілити на ЧС-2022
Збірна України. Фото: Google
Журналіст та коментатор Ігор Циганик заявив, що збірна України мала всі шанси виявити себе на ЧС-2022, але війна внесла свої корективи.

Журналіст вважає, що збірна України мала всі шанси показати хороший результат у Катарі, оскільки наша команда має у своєму розпорядженні висококласних гравців

«Якби було все стабільно та мирно, то у нас дуже хороша команда. У нас були добрі молоді футболісти: Мудрик, Судаков. У нас був добрий збалансований склад середнього вікового рівня. Ми мали свої лідери. У нас міг поїхати Ярмоленко, який би готувався до цього чемпіонату світу не гірше, ніж Мессі. У нас є Зінченко, Яремчук, Малиновський, Циганков, Миколенко».

На думку Циганика, Україна могла б продемонструвати на ЧС-2022 таку саму гру, як і збірна Марокко, яка сенсаційно дісталася півфіналу, поступившись Франції (0:2) та Хорватії (1:2) у матчі за бронзу.

«Ось ви говорите про Уельс та Катар, а хіба в Марокко був суперсклад? Чому ми не могли повторити шлях Марокко, чим ми гірші? За хорошого тренера та підготовки, я вважаю, що кадрово ми не поступаємося Марокко, а вони четверта команда чемпіонату світу. Ми б не були аутсайдерами, але, звичайно, потрібний збіг обставин, результат і серйозна робота», – заявив Циганик в ефірі авторської програми на ютубі.

Збірна України не змогла пробитися на ЧС-2022, програвши у плей-офф команді Уельсу (0:1), який не зміг подолати груповий етап