«Грізманн, Жиру та Мбаппе. Це буде щось особливе!»: талант Руха поділився очікуваннями від Олімпіади

Переглядів 314
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Грізманн, Жиру та Мбаппе. Це буде щось особливе!»: талант Руха поділився очікуваннями від Олімпіади
Олег Федор. Фото: Рух
19-річний Олег Федор висловився про прогрес львівського Руху, а також про Олімпійські ігри, в яких він може взяти участь у складі української збірної.

Півзахисник Руху Олег Федор, який може поїхати на Олімпіаду зіграти за збірну України, висловився про розвиток львівської команди:

«Клуб рухається в правильному напрямку, якщо стільки гравців запрошуються до збірних. Це велика честь – представляти свою країну на міжнародній арені, також це можливість засвітитися та привернути увагу хорошого європейського клубу», – сказав Федор в інтерв’ю «Українському футболу».

Також потенційний кандидат в олімпійську збірну України відреагував на те, що в медіа можна було почути про можливий виклик до олімпійської збірної Аргентини Мартінеса, Енцо, Ді Марії та Мессі.

«Я теж про це читав. Наскільки мені відомо, Грізманн, Жиру та Мбаппе хочуть зіграти за Францію. Це буде щось особливе!».

  • Збірна України на футбольному турнірні Олімпіади-2024 зіграє в групі В разом із Аргентиною та Марокко та ще однією командою, яка визначиться пізніше.
  • Турнір проходитиме 24 липня – 10 серпня у семи французьких містах.