Іспанія – Україна: став відомий склад жовто-синіх на матч молодіжного Євро-2023 за перше місце у групі

Переглядів 1267
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
Іспанія – Україна: став відомий склад жовто-синіх на матч молодіжного Євро-2023 за перше місце у групі
Руслан Ротань. Фото: Google
Було оголошено стартовий склад української молодіжки на поєдинок чемпіонату Європи-2023 (U-21) проти іспанців. Руслан Ротань зробив ротацію.

Став відомий склад національної команди України (U-21) на матч з Іспанією в рамках третього туру групового раунду молодіжного Євро-2023.

Наставник жовто-синіх Руслан Ротань, як і обіцяв, вирішив зробити ротацію складу, залишивши в запасі Трубіна, Кащука, Сікана, Таловєрова, Бондаренка, Бражка та інших футболістів, які у перших двох поєдинках виходили в основі.

Склад збірної України (U-21): Нещерет, Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко, Желізко, Очеретько, Назаренко, Криськів, Брагару, В'юнник

Запасні: Трубін, Фесюн, Таловєров, Сич, Батагов, Бражко, Бондаренко, Судаков Кащук, Мудрик, Сікан.

Матч між Україною та Іспанією розпочнеться о 21:45 за київським часом.

  • Це буде поєдинок за перше місце в квартеті. На даний момент іспанці та українці мають по шість очок в активі та лідирують в групі В. Протистояння між хорватами та румунами буде за третю позицію в квартеті.
  • Збірна України в попередніх турах переграла хорватів (2:0) та румунів (1:0), не пропустивши, завдяки надійній грі в обороні та відмінній роботі у воротах голкіпера Анатолія Трубіна.