Хавбек Сараєво побував в Україні: УАФ хоче натуралізувати легіонера
Півзахисник Сараєво Сергей Ігнатков, якого чутки сватали до молодіжної збірної України, напередодні побував в Будинку футболу.
18 річний опорник Сараєво Сергей Ігнатков нещодавно відвідав Будинок Футболу у Києві, повідомляє Zorya Londonsk.
На міжнародному рівні його викликали в збірні Боснії та Герцеговині U-15, U-16, U-17. Через конфлікт з тренером збірної U-19 Ігнатков задумався про зміну спортивного громадянства.
Сам футболіст народився в Требіньє в боснійсько-українській родині. Мати Раденка родом з Требіньє. Батько Максим Ігнатков – хірург, який працює в лікарні в Мостарі.
Раніше ми повідомляли, що в березні Ігнаткова планують викликати до табору молодіжної збірної України.
- В поточному сезоні Ігнатков провів в футболці Сараєво 14 матчів за першу команду.
- Також гравець має в активі вісім поєдинків у складі команди U-19, на його рахунку два голи і два асисти.