«Хлопці заспокоїлися»: Федорчук пояснив, чому збірна України U-19 вилетіла від німців у півфіналі Євро-2026
Відомий тренер Олег Федорчук висловився щодо вильоту збірної України U-19 від Німеччини у півфінальному матчі чемпіонату Європи-2026.
Фахівець вважає, що в першу чергу синьо-жовтим не вистачило майстерності, щоб грати на рівних з цим опонентом. Також експерт зазначив, що вихід з першого місця своєї групи міг завадити підопічним Дмитра Михайленка, адже гравці могли вийти з думкою в голові, що справа вже зроблена.
«Якщо одним реченням, то в поєдинку з німецькими ровесниками забракло майстерності. Не виключено, що впевнений вихід з групи також не пішов на користь: хлопці заспокоїлися, порахувавши, що з головним завданням – завоюванням путівки на чемпіонат світу, вже впоралися. Тому й виявилися психологічно не готовими згуртуватися й стрибнути вище голови», — сказав Федорчук для Sport.ua.
- Нагадаємо, що переможцем цього чемпіонату європи стала Іспанія, яка не пропустила жодного голу за весь турнір.
- На стадії групового етапу синьо-жовті обіграли Хорватію, Сербію та Італію.